УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Грузинська модель

Політичний експерт аналітичного центру DemocracyHouse Анатолій Октисюк вважає, що при новообраному президенті Володимир Зеленський між Україною і Російською Федерацією складеться грузинська модель взаємин.


У нашій країні, як і в Грузії, буде курс на заморожування конфлікту, розповів експерт. Новий президент України не може піти на поступки росіянам, оскільки це буде політичним самогубством.


Експерт вважає, що в подальшому переможець виборів 2019 буде уникати різких висловлювань у бік РФ, як це робив ще чинний президент Петро Порошенко, і «це дозволить знизити градус напруги на тлі церкви, мови, теми гуманітарної політики».

«Швидше за все, сам Зеленський не чіпатиме Росію за власною ініціативою… А у нас складеться грузинська модель взаємин з Росією. Зеленського звинувачували в проросійській позиції, і те ж саме говорили про політиків, які прийшли до влади в Грузії. Але там розвороту в бік Росії не сталося. У нас теж буде курс на заморожування конфлікту», — спрогнозував Анатолій Окситюк.

Джерело матеріалу:
+2
11:59
218
RSS
12:02
+2
Заморожування вічно не триватиме. Як там казала казкова Аліса?

Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці.

_дідько
Якщо ж лишатися на місці «замороженим» — неодмінно поповзеш назад!..
15:15
+2
Та ні. Зеленський, навпаки, готує інформаційну війну .
Десь на Ютубі почула фразу, зараз уже не згадаю, хто це сказав: «Політика Росії сприяє тому, що кого б не обрали на посаду президента України, через пів року буде Бандера».
Якщо Зеленський хоче втриматися на посаді до кінця терміну, він буде змушений стати затятим націоналістом.
Мене більше непокоїть Коломойський, ніж Зеля. Адже Коломойський перебуває в тіні й не несе жодної відповідальності перед Україною! Коломойському не треба ставати ні Бандерою, ані навіть Ребетом…
_шкодую