УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Петиція за відставку Зеленського

22 травня 2019 року такий собі Безрук Максим Миколайович оприлюднив на Офіційному представництві Президента України електронну петицію №22/053360-еп «За відставку Президента України Володимира Зеленського»

Зокрема, в тексті петиції сказано:


Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України! 


Згідно з умовами розділу електронних петицій, вона розглядатиметься, якщо протягом 3-х місяців набере 25'000 підписів. Однак станом на 0:00 годин п'ятниці, 24 травня 2019 року петиція вже набрала 39'971 підписів... 

Що ж, слідкуємо за розвитком подій!

Схожі МініДописи:
+1
00:06
180
RSS
00:07
+2
Все це було б дуже смішно, якби не було б так сумно… _шкодую
00:23
+2
Петицію про відставку чинного глави держави Володимира Зеленського, яка набрала 25 тисяч підписів, в Адміністрації президента розглядають як жарт. «Ми розцінюємо петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт», — сказав в ефірі ток-шоу «Право на владу» на 1+1 глава АП Андрій Богдан, передає ТСН.
_вибачаюсь
За його словами, законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження президента. «Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента», — наголосив він. Петиція свідчить про те, що є частина населення, яка не згодна з діями нового президента, вважає Богдан. «Ми будемо працювати, щоб таких людей стало менше. Підемо шляхом переконання, щоб вони стали нашими однодумцями», — наголосив він.
13:10
+2
Толку з цього не буде.
А тепер маємо петицію про скасування петиції.
Дивна у нас країна, тому і петиції теж дивні.
Як можна вимагати звільнення людини з роботи на третій день на посаді? Емоції ніяк не вщухнуть. Це погано. Емоційні люди роблять емоційні вчинки, а вони, як правило, поспішні й помилкові.
16:26
+1
Згоден, Дзвінко.
Маємо нову петицію за відставку Зеленського!