УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Зеленський на передовій

Президент України Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку на Луганщину, де оглянув позиції ЗСУ у Станиці Луганській і Щасті.


Як повідомляється на сайті президента України, глава держави поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів. «У Станиці Луганській Президент побував на передовій, зокрема в посту спостереження та бліндажах. Найближча позиція супротивника – за 400 метрів», — йдеться у повідомленні.

Президент вказав на необхідність покращення забезпечення. «Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними», – сказав глава держави, оглянувши побутові умови бійців. Крім того, президент заслухав доповідь командувача операції Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. У нараді взяв участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Джерело матеріалу:
+1
21:12
210
RSS
21:15
+2
Після виборів минув місяць, після інавгурації — тиждень, але президент Зеленський поїхав на передову в цивільному. А чому не в формі?! Ганьба!..
Чому відразу, ганьба? По-перше, Зеленський ніколи в армії не служив, тож і звання ніякого не має. А по-друге, йому за тиждень лиише мірки зняли, а пошити не встигли.
Ганьба тому, що його візит на передову готували розп*здяї!!!
_здивований
В повідомленні ясно сказано:

Найближча позиція супротивника – за 400 метрів

Тепер почитайте ТТХ, наприклад, старої доброї СВДснайперської гвинтівки Драгунова:

Прицільна дальність
1200 (відкритий приціл)
1300 (оптичний приціл)

А що таке для будь-якого російського снайпера, озброєного старою доброю СВД, оті 400 м, якщо його зброя прицільно (!) стріляє вчетверо (!!!) далі??? І як виглядає Зеленський в оптичному прицілі снайпера, якому достатньо засісти десь на позиціях ворога?! Погляньте на знімки і скажіть, де там важливий цивільний гість серед вояків???

На останній фотці чувак в чорній футболці й те менше вибивається з-поміж ескорту, ніж Зеля у світло-блакитній сорочці… він би ще мішень на грудях намалював!.. Ні-ні, що не кажіть, а перша особа країни в такому вигляді на передову їхати не повинна!!! Це — кричуще нехтування безпекою першої особи держави. Або був договорняк з росіянами: не вбивайте нашого Зелю — ми йому фронт в такий-то час в такому-то місці показувати будемо.

А по-друге, йому за тиждень лиише мірки зняли, а пошити не встигли.

За тиждень можна було взяти готовий однострой з військового складу й по міркам підігнати на пана президента. Це дуже швидко робиться!
Або був договорняк з росіянами: не вбивайте нашого Зелю — ми йому фронт в такий-то час в такому-то місці показувати будемо.

Договорняк точно був. А не стріляли окупанти ще й тому, що чекають на капітуляцію від Зеленського. Дурненькі, вони не розуміють, що капітуляції не буде, бо включиться егрегор України. Якщо «наш Вовочка» хоче жити, йому доведеться стати хорошим Президентом для Укараїни. Йому не вдасться втекти як Янеку. Його розірвуть, як Чаушеску.
капітуляції не буде, бо включиться егрегор України.

У мене таке внутрішнє враження, що еґреґор України вже включився. Суджу за певними ознаками…
_соромлюсь
У мене теж таке відчуття.
21:56
+2
Побував, побачив — вже добре.