УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Хода замість параду

Замість параду до Дня Незалежності, який скасував президент України Володимир Зеленський, у центрі Києва відбудеться захід у новому форматі під назвою «Хода Гідності». Про це під час пресконференції розповів очільник Офісу президента Андрій Богдан.

«Замість військового параду у радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, центральними вулицями пройде Хода Гідності. Цей захід у європейських традиціях має започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна», — зазначив Богдан.

За словами очільника ОП, Хрещатиком крокуватимуть представники різних родів військ, ветерани АТО, які зможуть приєднатися до своїх бригад, медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери. Також у ході візьме участь президент Зеленський і вище керівництво країни, після чого глава держави звернеться до громадян. Заплановано великий концерт, над яким працює відомий режисер.

Джерело матеріалу:
+2
17:39
182
RSS
17:42
+2
Отже, в Офісі президента відчувають, що зовсім відмовитися від урочистостей не вийде!..
17:48
+2
Хай хоч так. Я уявляю ті коробки військових начолі з мініатюрним Президентом.
Хай би постояв на високій трибуні! Чим не варіант?
show must go on.
Чого ще чекати від коміка. Хоч би клоунів не було.
Ой, буде!!! _стежу Все ще попереду… _стежу