УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Коронація слова - 2018

Відбулася церемонія нагородження призерів, лауреатів і переможців Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс і пісенної лірики «Коронація слова — 2018». За всіма традиціями, церемонія проводиться в третій четвер червня. Однак цього року КМДА могла прихистити церемонію лише в перший четвер червня, отож все робилося трохи поспіхом… Я реєстрував до участі всю нашу родину:

  • себе — як «Золотого письменника України» насамперед, а також власника низки інших нагород цього конкурсу;
  • Олену — як двічі дипломантку (разом зі мною);
  • Люсю — як нашого сімейного піар-менеджера.

Однак через об'єктивні обставини на церемонії побував я один:

Окрім всього іншого, виніс звідти три дуже цікаві контакти, а також підтвердження старої (торішньої) домовленості про співпрацю. Якщо це втілиться в життя — буде прекрасно!

Але найбільше потішила Наталія Дев'ятко з Дніпра: вона на цей раз повезла додому одразу ж два конкурсні дипломи — не тільки в номінації «Романи» (що не дивно), але ще й… «Кіносценарії»!!! З того, що вона розповіла, вимальовується дуже цікава задумка.

Схожі МініДописи:
+1
03:20
481
RSS
03:27
+2
Нічого більш докладного не буде з двох причин:
1. в моєму фотоапараті сів акумулятор, і він відмовився працювати;
2. при спробі запису на телефон не фіксувався звук.

В принципі, двох «свідчень» для мене завжди достатньо, щоб запідозрити зле…
І справді, церемонія ознаменувалася скандалом під час віншування нових «Золотих письменників України». Оскільки я і сам такий, розносити зерна скандалу не вважаю за можливе. Отож вибачайте — але далі замовкаю…
_мовчу _мовчу _мовчу
07:50
+2
Друже, подібні накладки бувають. Зате ти красувався у темній вишиванці. Ще й подругу Наталю відзначили дипломами.
Власне, сьогодні посеред дня інфа щодо скандалу на вчорашній церемонії «Коронації слова — 2018» таки просочилася в пресу. Навіть з відео:


На відео чітко видно, що після «обміну люб'язностями» на сцені новоспечени «Золоті письменники України» пішли до зали без власне нагород — лише з квітами й пакетами в руках, де були якісь буклетики… Власне символи відзнаки їм намагалися вручити трохи згодом, але 3 з 4-х вже полишили церемонію.

P.S. Добре, що ця скандальна інфа не від мене пішла…