Творче подружжя Литовченків на ЛКЯ-2019

Шановні друзі, читачі й шанувальники!

Якщо хтось захоче відвідати наші автограф-сесії в рамках 26 Book Forum (він же — Львівський форум видавців чи Львівський книжковий ярмарок) — шукайте нас у п'ятницю, 20 вересня на стендах конкурсу «Коронація слова» (14:00-15:45) або видавництва «Фоліо» (16:00-16:45).

Будемо раді бачити вас і поспілкуватися наживо!!! До зустрічі!!!


P.S. Для довідки — загальний розклад автограф-сесій на стенді «Фоліо»:


P.P.S.Щойно повернулися зі Львова:

Докладніше буде у відео.

Автор:
Тимур Литовченко
Джерело матеріалу:
0
18:00
255
RSS
18:03
+2
_посмішка Приходьте!!! _посмішка
20:07
+2
Щасливої вам подорожі,
Це знову буде в Палаці Мистецтв? Постараюся прийти.
Так, знов у Палаці мистецтв! _браво Чекаємо!..
13:59
+2
Щойно повернулися зі Львова. До матеріалу додав пару фоток:

ЛКЯ-2019ЛКЯ-2019

Оскільки за останні 2 доби я спав, мабуть, годин 5 в сумі — дуже стомлений.
Але щасливий…
Оскільки довелося готувати сніданок — тепер не можу заснути… Мабуть, спробую зробити відео з презентації…
_соромлюсь
14:12
+3
От і добре, що вернулися обоє живі-здорові. Гарні світлини! До семи ще три книги — і буде 10-томна епопея. Хто ще з письменників нині так плідно працює?
Андрій Кокотюха стверджував, що писав по 1 книзі на місяць. І всіляко кепкував з українських письменників, що ніхто до його рівня не дотягував…
_браво
Але в такому разі у Кокотюхи має бути вже кількасот книжок! До того ж, це він казав тоді, коли писав детективи. А щойно перейшов на історичні романи (як-от «Червоний» та «Зелений») — так у нього швидкість штампування книжок і впала, причому помітно.
_сміюсь
Та я сам чув краєм вуха, як в кулуарах Спілки письменників двоє маститих літераторів обговорювали ту обставину, що у творчого подружжя Литовченків за 2010-2015 роки вийшло 6 авантюрно-історичних романів («Орлі, син Орлика», «Помститися імператору», «Пустоцвіт», «Кинджал проти шаблі», «Шалені шахи» й «Фатальна помилка») — і це не враховуючи трилера «Забути неможливо зберегти» та участі в 3-х колективних збірках… На думку тих маститих літераторів, 1 історична книжка на рік — це межа можливостей для серйозного письменника, який серйозно ставиться до творення літератури. А видавати на-гора по 1 історичній книзі на рік протягом тривалого часу — це вже щось неймовірне…
_вибачаюсь
Я не кажу за себе. Я про те, що коли Кокотюха взявся за історичні романи, у нього швидкість написання справді серйозно впала. Бо для написання історичної белетристики доводиться перелопачувати буквально гори матеріалів!!!
Андрій Кокотюха стверджував, що писав по 1 книзі на місяць.


А список написаних творів пан Андрій опублікував? _посмішка
15:12
+2
Вітаю!