Тимур Литовченко на "Безлюдному острові"

Увага!!!

В суботу, 21 вересня о 20:00 на каналі «Культура» (ІІІ канал Українського радіо) в програмі «Безлюдний острів» — український письменник Тимур Литовченко!..

Ведуча програми Марина Муляр запропонувала на вибір: політ на Марс чи висадка на Безлюдний острів?! Оскільки всі технічні аспекти марсіанської подорожі досі не вирішені, до того ж вона поки що планується «в один кінець», гість радіопрограми обрав кавалок суші посеред океану. 

Взяти з собою дозволяється лише:

  • — одну книгу;
  • — один музичний твір;
  • — одну картину;
  • — одну кінострічку.

Що ж саме обере «відлюдник»?! І чому?..


Слухайте канал «Культура» за допомогою радіоприймачів на хвилі 72,8 FM

Як прослухати Радіо «Культура» на мобільних пристроях, розповідається на сторінці «Культура» — Як слухати веб-сайту UA: Українське радіо http://www.nrcu.gov.ua/maps


UPD. Шановні друзі, читачі й відвідувачі! Хто забув послухати вчора «Безлюдний острів» з Тимуром Литовченком на Каналі «Культура» (УР-3) — той може зробити це, зазирнувши в архів цього радіоканалу:
www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodI...

Автор:
Тимур Литовченко
Джерело матеріалу:
+1
03:20
286
RSS
03:26
+1
Вже завтра у мене забракне часу вивісити це оголошення.
Тим паче — в п'ятницю й суботу…
А тому вивішую сьогодні вночі.
Отже, хто захоче — послухайте!..
_ура _ура _ура
10:23
+1
Додав UPD:
Шановні друзі, читачі й відвідувачі! Хто забув послухати вчора «Безлюдний острів» з Тимуром Литовченком на Каналі «Культура» (УР-3) — той може зробити це, зазирнувши в архів цього радіоканалу: www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2321801
13:20
+3
З охотою послухав. Дякую, друже. Гарна форма: безлюдний острів — що взяти з собою. Додумався: кишеньковий генератор! Молодець! А за човника і срібне весельце й забув!
А я би взяв на безлюдний острів книгу «Робінзон Крузо» і гарного ножика. _хитрий
16:07
+1
Зробив відео для Ютуба на основі архівного аудіозапису.