Новітні окультисти - шлях до "боголюдини!?

Проводячи розмежувальну лінію по окультизму, ми чітко відокремлюємо езотеричне таємне чи закрите суспільство від церкви і від секти. І ті, й інші можуть претендувати на езотерічность свого знання, проте їм не вистачає прагматизму. Для релігійної людини головне — віра, для оккультиста з таємного чи закритого товариства головне — знання (або те, що він приймає за знання). Для Церкви всемогутність була і залишається за Богом, для сектантів — за лідером секти; члени окультного товариства «Монастир Гартленд» вважають, що спроможні здобути божественну могутність, піднімаючись сходами посвяти до вищого знання: 1) гобіт, 2) людина, 3) арій, 4) ельф, 5) боголюдина.

У цьому окультисти сходяться з вченими, однак якщо раціональна наука шукає відповіді на питання у зовнішньому світі, то окультні практики рекомендують частіше заглядати всередину самого себе.

+3
12:43
174
RSS
07:16
+2
Ой, Володимире, розподілений монастир Гартленд і Миро його архімандрит — це ще та видумка. Я не міг уявити генерала Федька його монахом. У недавньому своєму дописі я прийшов до думки, що організатор ігор має з того найбільший зиск, маючи на увазі саме К.