Вшанування пам'яті Жертв українського народу

Я категорично проти спекуляцій на людській трагедії!

Я категорично проти як применшення масштабів трагедій, так і їх перебільшення!

В розстрільних командах Надзвичайної Комісії (чекісти) служили росіяни, латиші, євреї, поляки, українці, китайці!.. На їх совісті сотні і сотні тисяч жертв.

Голодомором керували грузини, євреї, росіяни, українці… І реально на місцях Голодомор здійснювали росіяни, євреї, українці, поляки…

Усі вони належали до різних етносів, але їх об’єднувала Комуністична партія і марксизм-ленінізм!

У Биківні лежить прах розстріляних чекістами євреїв, українців, росіян, поляків… Більше 100 000 осіб! І розстрілювали росіяни, українці, євреї, поляки.

У Бабиному Яру лежить прах розстріляних євреїв, українців, росіян, циган, поляків… Більше 100 000 осіб! 

І необхідно на державному рівні віддавати належне пам’яті усіх цих жертв, не виокремлюючи окремі етноси із загальної трагедії України!

Сьогодні необхідно на державному рівні встановити Дні Трагічної Пам’яті:

 • Жертв Громадянської війни і Червоного Терору;
 • Жертв Голодомору;
 • Жертв, розстріляних у Биківні;
 • Жертв депортацій з України;
 • Жертв, розстріляних у Бабиному Ярі.

І припинити раз і назавжди всі інсинуації і спекуляції на Трагедії українського народу!


+2
14:59
203
RSS
15:50
+2
Може, це було б можливо… Але через яскраво виражений індивідуалізм українського народу, на цих датах люди встигнуть двісті разів перегризтися, доки все устаканиться. Можливо, колись в майбутньому… але не зараз.
16:31 (відредаговано)
+3
Але через яскраво виражений індивідуалізм українського народу, на цих датах люди встигнуть двісті разів перегризтися, доки все устаканиться.


А чому тільки «яскраво виражений індивідуалізм українського народу»?

Росіяни зацікавлені в замовчуванні трагедій українського народу. Євреї зацікавлені у виокремленні трагедії власного народу.

На даний момент потрібна ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ керівництва держави і все!

Зеленський вирішив не брати участи в заходах 29 вересня. Цілком допускаю, що він вирішив поставити крапку на виокремленні трагедії одного етносу з трагедії всього українського народу. І шо? Це спричинило бунт!?

Ось який коментар з'явився з цього приводу:

"… В этот раз, еврей зе, будучи президентом Украины, не пришел в Бабий Яр, став первым главой государства, проигнорировавшим это мероприятия.
Говорят, что недавно он там был, во время визита Нетаньяху, и возможно, решил «два раза не вставать», но согласимся, если бы Порох проигнорировал посещение Бабьего Яра, хоть он и не еврей, вой стоял бы неделями, причем – со всех сторон. Пресса просто ложилась под танки с криком «Долой Пороха!», а тут – полный вакуум.

Я не смотрю телеканал Г+Г, принадлежащий еврею Каломойскому, но что-то подсказывает, что и там не поднялось никакого кипеша. А, в чем дело? Что случилось? Языки поотсыхали или что? О зе или хорошо или никак? Но по этому поводу высказался главный раввин Киева и Украины Яков Дов Блайх:

«У нас президент – еврей, который первый раз не пришел в Бабий Яр 29 сентября. Первый раз в истории независимой Украины, что президент Украины не пришел в Бабий Яр 29 сентября. Он же еврей – ему не надо. Первый раз… Мы не понимаем. Если мы хотим, чтобы помнили (трагедию Бабьего Яра, – ред.), нужно хотя бы видеть, что президент ходит с премьер-министром, главой Парламента… Что есть такой Бабий Яр. Нужно уважать память, то, что было. А сегодня президент прислал корзину цветов. А следующий президент уже, наверное, полностью забудет, что был Бабий Яр».

Добавить к этому нечего. Это просто такое отношение ко всему и ко всем. Это была лакмусовая бумажка, показавшая сущность этого персонажа и ту игру, которую он демонстрирует под грифом «белый и пушистый, свой парень». Думаю, что после Нью-Йорка получить еще и это, значит просто переписать свой автопортрет от начала и до конца".

Підкреслю, що я не прихильник Володимира Зеленського, але писати в подібному тоні — це вершина хамства і неповаги до Президента України!

Можна по-різному ставитися до Зеленського, як до людини, але публічно писати: "еврей зе, будучи президентом Украины..." — це публічна образа Президента України, а не Володимира Зеленського особисто!

Подібною публікацією (https://defence-line.org/2019/09/portret-v-seryx-tonax/) інформаційний ресурс «Лінія оборони» опустив свій імідж нижче плінтуса!
НЕ дивно, що публікація не має конкретного авторства!
16:40 (відредаговано)
+3
Так от, зараз, коли Зеленський отримав таку масову підтримку населення (73%) і коли у Верховній владі партія «Слуга Народа» має більшість, якраз і є реальна можливість у законодавчому порядку призначити п'ять пам'ятних трагічних дат:
 • Жертв Громадянської війни і Червоного Терору;
 • Жертв Голодомору;
 • Жертв, розстріляних у Биківні;
 • Жертв депортацій з України;
 • Жертв, розстріляних у Бабиному Ярі.


І припинити раз і назавжди всі інсинуації і спекуляції на Трагедії українського народу!
А не забагато траурних дат, пане Володимре? Наш народ і так поплакатися любить, а тут йому ще й на державному рівні стільки приводів дадуть.
Може краще зробити один поминальний день, наприклад, 1 листопада, яке попадає в смугу пластичності. І назвати його варто «День пам'яті всіх мучеників Української Землі», щоб жодна народність нової політичної нації не чулася ображеною.
21:14 (відредаговано)
+3
А не забагато траурних дат, пане Володимре? Наш народ і так поплакатися любить, а тут йому ще й на державному рівні стільки приводів дадуть.


Я ж не пропоную робити ці дати вихідними днями. Крім того, 5 траурних дат на 364 дні зовсім небагато. Але у ці дати вкладаються усі жертви нашого народу у ХХ столітті!
А як бути з Сандормохом, де поліг цвіт української нації?
18:13
+2
Якісь дикі русизми у цьому коментарі.
Якісь дикі русизми у цьому коментарі.


Анатолію, якщо ти вказуєш на «помилку», то наводь місце, яке тобі не подобається.
20:01 (відредаговано)
+3
Особисто у мене теж є деякі запитання…

Жертв Громадянської війни і Червоного Терору

Яка така "Громадянська війна" мається на увазі?! Ви Російсько-українську війну 1918-1921 років називаєте «Громадянською» — себто, підтримуєте непорушність кордонів Російської імперії та концепцію братовбивчої війни між громадянами колишньої РІ, тільки з різними політичними переконаннями (між «червоними», «білими» й «зеленими»)?..


_соромлюсь
Чи мається на увазі свіженька «Громадянська війна на Донбасі, що триває з 2014 року, коли Київська Хунта напала на мирний народ Донбасу, представлений бурятськими шахтарями і трактористами»?..

Жертв, розстріляних у Биківні

Чим особливим вирізняється Биківня на тлі тотальних радянських репресій?! Чому обов'язково Биківня, чому, наприклад, не Сандормох?..
_здивований
Тільки тому, що Биківня — під Києвом, а Сандормох — в Карелії?..
_не_знаю
Не розумію, чесне слово…
21:04 (відредаговано)
+3
Почну відповідати, пане Тимуре, по-порядку Вашого коментаря…

Яка така «Громадянська війна» мається на увазі?! Ви Російсько-українську війну 1918-1921 років називаєте «Громадянською» — себто, підтримуєте непорушність кордонів Російської імперії та концепцію братовбивчої війни між громадянами колишньої РІ, тільки з різними політичними переконаннями (між «червоними», «білими» й «зеленими»)?..


«Громадянська війна» — це війна між цивільними громадянами однієї держави, які дотримуються різних політичних переконань. В умовах Російської Імперії, це війна більшовиків і обдурених ними темних селян і робітників, проти громадян, що не підтримували марксистсько-ленінської ідеології.

Російсько-українська війна 1918-1921 рр. — це агресивна війна Радянської Росії проти України. Вона не має відношення до «громадянської війни», хоча колаборанти з українського населення і підтримували більшовиків і російських загарбників.

Чи мається на увазі свіженька «Громадянська війна на Донбасі, що триває з 2014 року, коли Київська Хунта напала на мирний народ Донбасу, представлений бурятськими шахтарями і трактористами»?..


Це некоректна підначка, на яку я відповідати не збираюся.

Чим особливим вирізняється Биківня на тлі тотальних радянських репресій?! Чому обов'язково Биківня, чому, наприклад, не Сандормох?..


За масштабністю розстрілів, Биківня — найбільше місце розстрілів і найбільший цвинтар жертв комуністів на території України. Крім того, це місце продовження Червоного Терору і Великого Терору. Це місце, де одна частина населення України розстрілювала іншу частину населення України, керуючись політичними мотивами.
Красно дякую!

Російсько-українська війна 1918-1921 рр. — це агресивна війна Радянської Росії проти України. Вона не має відношення до «громадянської війни»

Після Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, ухваленого 9(22) січня 1918 року в Києві, Українська Держава була проголошена вже не просто самостійною, а незалежною від Росії. Отже, якщо Громадянська війна відбувалася на території Росії, а Російсько-українська війна 1918-1921 років не має до неї відношення — тоді з якого дива нам оплакувати жертв чужої війни, що точилася на чужій (російській) території — хоча й за участю українських колаборантів?..
_здивований

Це некоректна підначка, на яку я відповідати не збираюся.

ОК, зрозумів, вибачаюсь за некоректні думки на Вашу адресу.
21:56 (відредаговано)
+3
Добре! _посмішка
Напишемо перший пункт в такій редакції:
— Жертв Російсько-української війни 1918-1921 рр.
А другий пункт в такій редакції:
— Жертв Великого Терору 1921 — 1941 рр.

Такий варіант влаштовує:

 • Жертв Російсько-української війни 1918-1921 рр.
 • Жертв Великого Терору 1921 — 1941 рр.
 • Жертв Голодомору;
 • Жертв депортацій з України;
 • Жертв, розстріляних у Бабиному Ярі.
ОК, хай буде так!
От бачите, друже Тимуре, і без «200 раз перегризтися» дійшли до згоди. _сміюсь Було б тільки бажання дійти до згоди!
Так ми ж в одному таборі! Нам легше. А от як дійти згоди ще з 3/4 українців?..
05:56
+2
Дикі русизми є у багатьох коментарях. Ось в останньому:
— "Від бачите" — треба: "Ви ж бачите";
«перегрізтіся — треба: »перегризтися";
«только» — треба «тільки»;
«дійті» — треба дійти".
Якісь азаровізми.
06:04
+2
Огого! Та тут вже заражений сайт!!!
Вже русифікує і мій верхній коментар!
Я набрав: Ось в останньому", а в тексті зафіксувалося: Ось в последнего.
Треба негайно видалити вірус, який русифікує СВІТОЧ.
06:44
+2
Перечитайте, друзі, ще раз текст цього допису! Там, як і в коментарях, дикі русизми, якісь азаровізми! Це вірус! Навіть під цим коментом в мене написано НАДІСЛАТІ
12:32 (відредаговано)
+3
Огого! Та тут вже заражений сайт!!! Вже русифікує і мій верхній коментар! Я набрав: Ось в останньому", а в тексті зафіксувалося: Ось в последнего. Треба негайно видалити вірус, який русифікує СВІТОЧ.


Друже Анатолію, перевір свій власний комп'ютер!

Я ніяких «русизмів» не бачу!
Ось скріншоти зроблені декілька хвилин тому назад:На джаль, редактор не дає фото у реальному розмірі _засмучений
12:51
+2
Я роблю коменти із смартфона Самсунг. І не знаю, як його перевірити.
Я роблю коменти із смартфона Самсунг. І не знаю, як його перевірити.


Перевір налаштування мови на смартфоні! Можливо відбувся збій і смартфон перемкнувся на російську.

У мене, наприклад, смартфон на українській мові, і редактор може працювати на двох мовах: англійській і українській. А якщо перемкнути смартфон на російську мову, то редактор працює теж на двох мовах: англійській і російській.!