Чи хочемо ми, українці, бути вільними і незалежними!?

Чи хотіли ми, українці, бути вільними і незалежними!?

Чи хочемо ми, українці, бути вільними і незалежними!?

Останнім часом у мене виникають серйозні сумніви…

Коли більшовики вчинили збройний переворот і захопили владу в Росії, то у України, Польщі і Фінляндії відкрилися двері з імперської тюрми!

Фінляндія, набагато менша за Україну за населенням і територією, покінчила з марксистськими елементами, відбила спроби більшовицької Росії вчинити в ній революцію, і героїчно вистояла у Радянсько-фінській війні!

Польща також відбила всі спроби більшовицької Росії вчинити в ній революцію, вистояла у Радянсько-польській війні 1920 року і розвивалася далі.

Україна ж, маючи потужну військову допомогу з боку Австрії, Німеччини і Польщі, дозволила більшовизму уярмити себе!

І це продовжується дотепер!

Чи хотіли ми, українці, бути вільними і незалежними!?

Чи хочемо ми, українці, бути вільними і незалежними!?


+3
20:27
179
RSS
22:59
+2
Я б сказав… _соромлюсь Але першими хай краще відповідатимуть інші.
Я б теж сказала, але я живу у Львові, а Львів це ще не вся Україна.
01:10
+2
Отже, пані Дзвінка Сопілкарка поступається мені такою честю?! Неодмінно хочете, щоб ґалахічний єврей мовив перше слово?! Ой леле!..
_соромлюсь
Ну гаразд, хай буде так. Ловіть слово від мене:

Чи хотіли ми, українці, були вільними і незалежними!?
Чи хочемо ми, українці, були вільними і незалежними!?

Нагадую про мій авторський матеріал "Український характер", за який я вже огрібав тут, на Світочі. В його контексті стає зрозумілим, що:
1. Як в сиву давнину, так і в недалекому минулому українська «шия» вже неодноразово шукала чужорідні «голови», яки б нею управляли.
2. Зараз українська «шия» продовжує займатися звичною для себе справою — шукає чужорідну «голову», яка б вивищувалася над нею й управляла країною.
3. Чи зуміє цього разу «спинний мозок» нації ("Золотий четвертак") переконати всю «шию», що над собою таки варто мати свою — українську голову?! Поживемо — побачимо…
_не_знаю
11:53 (відредаговано)
+3
Чи зуміє цього разу «спинний мозок» нації («Золотий четвертак») переконати всю «шию», що над собою таки варто мати свою — українську голову?! Поживемо — побачимо…


У нас немає «золотого четвертака»!
На президентських виборах більше третини електорату не голосувала!
73% проголосувавших за Зеленського і 27% за Порошенко та інших — це 100% з тих приблизно 70%, що голосували.
Де ж «золотий четвертак»!?

Шановні друже Тимуре і друже Анатолію, ви ж з вищою технічною освітою, обчисліть, будь ласка реальну ситуацію…
21:16
+3
Друже Володимире, якщо не ЧЕТВЕРТАК, то десятина вже точно.
ДЕСЯТИНА точно! _радий

В матеріалі "Золотий четвертак" наводиться отака діаграма:

Золотий четвертак

Всі посилання я надав. _вибачаюсь
Отже «Золотий четвертак» — це мем.
І хоча реально «Золотий четвертак» = 15% — це нічого не змінює.
Мем запущено, він прижився. Тут вже нічого не вдієш. _вибачаюсь
2. Зараз українська «шия» продовжує займатися звичною для себе справою — шукає чужорідну «голову», яка б вивищувалася над нею й управляла країною.


Вже знайшла! _засмучений
Ми настільки хочемо бути незалежними, що не можемо усвідомити потребу в згуртованості. Ось це і є наша головна проблема. Тому ми кожен раз втрачали власну державність. Нас перемагали ті, хто звик іти за наказом вождя.
Але часи змінилися. І світ стає мереживним. Ми по-тихеньку намацуємо цю нову форму існування держави. На Майдані ми її відпрацювали в міні варіанті. Тепер обрали собі президента, який є «цілою командою», а не одною особистістю. Вони обіцяють зробити «дежаву в смартфоні». Якщо це вдасться, то президент стане непотрібним, все відбуватиметься інстинктивно й автоматично. Важливо, щоб у нас була одна ідея, спільне бачення майбутнього, а не одни вождь.
22:07 (відредаговано)
+2
Вони обіцяють зробити «дежаву в смартфоні». Якщо це вдасться, то президент стане непотрібним, все відбуватиметься інстинктивно й автоматично.


Угу!
І державою буде керувати оператор мобільного зв'язку — Великий Цифровий Брат!
Відключив неугодного абонента і немає проблем!

P.S.
Я просто дивуюся, як люди ведуться на хибні ідеї, які ведуть до нео-рабства!
***
З ПК я познайомився у 1989-му. У 1993-му купив перший свій комп'ютер: IBM PC AT… Після того і до сьогодні у мене їх було більше десятка. Пейджер, мобільний зв'язок, смартфон… У мене зараз смартфон і телефон, 4 номери трьох операторів… Viber, Telegram, Skype на смартфоні і на компі… Тобто я не ретроград! Але зводити все до тикання пальцем в екран чи натискання кнопок — це шлях дебілізації і електронно-цифрового рабства. Людина і так уже втрачає ідентифікаційні ознаки людини: у нас забрали національність. замість імені нас реєструють по номеру телефона… Залежність від балаканини в месенджерах та соціальних мережах зашкалює! Знаю багатьох, які не вимикають мобілок навіть на ніч! Селфі де завгодно і як завгодно (хіба що на унітазі ще не викладають в інет)…

Можливо _сильно_сміюсь скоро з'являться мобілки з чотирма кнопками: "їжа", «видовища», «секс», «сон»!
21:04
+3
Я думав над цим питанням, чому українці так довго не мали власної держави?. Додумався до такого: Українці мають глибинну відразу до пролиття своєї і чужої крові.
Українці мають глибинну відразу до пролиття своєї і чужої крові.


На жаль, мушу тебе розчарувати, друже Анатолію!

Українці проливали і свою і чужу кров неодноразово і у великій кількості!
Історичних прикладів достатньо!

Більше того, українці опустилися до пролиття крові у братовбивчому конфлікті: бандерівці проти мельниківців!
21:07
+2
Друже, виправ замість «були» "бути" у заголовку і далі по тексту.
21:58
+2
Дякую, друже Анатолію!
Виправив описку _розгублений
13:49 (відредаговано)
+1
І світ стає мереживним. Ми по-тихеньку намацуємо цю нову форму існування держави. На Майдані ми її відпрацювали в міні варіанті. Тепер обрали собі президента, який є «цілою командою», а не одною особистістю. Вони обіцяють зробити «дежаву в смартфоні». Якщо це вдасться, то президент стане непотрібним, все відбуватиметься інстинктивно й автоматично.


Пані Дзвінко, якщо за Вашою ідеєю «президент стане непотрібним», то хто буде представляти Україну у світі!? Хто буде зустрічатися з президентами інших країн!? І, головне, ХТО буде гарантом дотримання Конституції України!?