УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Про "порятунок" країни

Знаєте, чому я спокійний, як Чумацький Шлях, щодо всіх і усіляких, нескінченних форумів порятунку Вітчизни, правильних слів і розборок між їх ізрекателями? ..

Оскільки, я знаю просту істину:

— перш ніж врятувати або глибоко реформувати зовнішню реальність, людина повинна виконати аналогічні перетворення у внутрішньому світі, радикально подолавши і реформувавши себе саму.

Наприклад, модернізація країни, передбачає:

— глибоке розуміння того, що є Модерн,
— перебудову ядра і периферії особистості на модерний тип сприйняття і впливу,
— оволодіння модерним методом,
— набуття модерністської картини світу,
— перебудову системи цінностей на модерний лад,

і багато іншого.

А ось як раз цього наші «рятівники», які тусуються по форумам, абсолютно не мають на увазі, у всякому випадку, я жодного такого не знаю, хоча уважно за ними спостерігаю.

На жаль, це означає, що всі їхні «реформи» зазнають неминучого краху, точніше, будуть успішні тільки там і тоді, де, коли і наскільки їхні автори зуміють усвідомити і перебудувати особисто себе самі.

За логікою це приблизно те ж саме, що взятися керувати літаком, сподіваючись підучитися необхідного на ходу.

Так що можете розслабитися.

Країну врятують (якщо врятують) люди, які пережили колосальний внутрішній переворот і дійсно (!) Зрозуміли, що далі так не можна — маючи на увазі не уряд і сусідів, а себе особисто, перш за все.

Судячи за середньою температурою по лікарні — на швидкий порятунок можна зовсім спокійно не сподіватися:

— поки у нас причини завжди в кому-небудь іншому.

На що ж можна точно сподіватися? ..

На виникнення в нашому житті все нових і нових обставин, які вкрай підштовхують до такого душевного перевороту — як в долі країни в цілому, так і особисто кожного.

Автор:
Олексій Арестович
Джерело матеріалу:
+3
21:53
278
RSS
Для справжніх змін треба зовсім небагато людей, лише 1-3%. Я думаю, що стільки свідомих і перероджених у нас скоро назбирається.
У нас вже назбиралася необхідна частка людей — десь 7%, за моїми прикидками. Хоча 5% для модернізації достатньо. Проблема в тому, що:

  • ці 7% не в т.зв. «політичній еліті», а в інших сферах;
  • ці 7% визначають вектор реформ — тут все гаразд, натомість швидкість реформ визначають решта 93% населення — отут все й гальмується!

Тому за наші реформи можна не перейматися, просто здійснюються вони надто повільно! Ото й усе…
_не_знаю
Враховуючи тільцівський менталітет нашого народу, швидкі реформи нам протипоказані. Ми як той бик, якого можна техенько вести на шнурочку куди завгодно, а якщо намагатися його підганяти, то він заартачиться. Або взагалі кинеться в протилежну сторону, і тоді його вже не втримати.
15:02
+3
Тарас Шевченко, його «Сон» і Леся Українка мабуть інтуїтивно відчували, що наша країна приспана. З якою ціллю… Але якщо так, то для пробудження не потрібно багато часу.
З ціллю використання ресурсів країни імперією — це очевидно. А от що для пробудження не потрібно багато часу?.. В історичному плані це справді одна мить, але в людському — десь століття.
Трошки менше. _підморгую
Ви ж самі десь вираховували, коли мине 40 років наших «блукань пустелею». В 2031 ми нарешті маємо зажити добре.
Ні-ні-ні! 40 років — це вже блукання пробуджених. А «десь століття» — це саме період охоплення нашої епопеї: 1914-2014 _ура Враховуючи, що в 1991 за плече трусонули, в 2004 — вдруге, а в 2014 саме очі протерли…

UPD

Як там в пісні:

— Вставай, козак, годі спати,
Вставай, козак, годі спати,
Бо йдуть турки йде Раша воювати.

_ура _ура _ура
20:00
+2
Вдарені об землю — це точно. А коли? А тоді, коли запросили варягів покерувати…
02:51
+2
Деякий час назад спробував собі уявити що це буде за людина під керівництвом якої Україна зможе зробити великий прогрес.
В уяві зразу появилась наступна картина: молодий чоловік, худощавої тілобудови, досить різкий, розумний, діловий, безкомпромісний. Під час його правління Україна зробить великий прогрес щодо розвитку економіки в першу чергу завдяки розвитку технологій та дуже активним міжнародним зв'язкам. Швидше за все він буде діяти на посаді не президента, а прем'єр-міністра.

Подумав про те, хто підходить на цю роль. Я останнім часом не дуже активно слідкую за політикою, тому можливо не знаю про багатьох людей, які підходять до вищеподаного опису, але на думку спала кандидатура Омеляна.