ЧОМУ УКРАЇНЦІ КУЛЬГАЮТЬ В ЖИТТІ ТА В ПОЛІТИЦІ?

«Українці забули рідних богів, українці втратили рідних волхвів. Українці перестали слухати великих учителів та пророків українського народу. Українці сповідують повідомлення чужих агітаторів в овечих шкурах. 

Дмитро Донцов наголошував: «Ми кульгаємо аж «від Котляревського»… Досі не відважимося взяти на свої плечі долю великого народу; в ім’я власної правди – зажадати від нації надлюдських жертв; протиставити абстрактній справедливості – власну волю, а гуманності – тверду мову доконаних фактів. Досі в нас волю, щоб силу мати, заступається волею, щоб жити спокійно і сито, філософією остаточної стабільності».


Автор:
Яромир Просвітлений. ЧИ Є УКРАЇНЦІ ЗРАДНИКАМИ? (06.04.2017, Сайт "Ятрань")
+3
13:45
162
RSS
16:30
+3
І хто ж українцям винен, в такому разі?.. _стежу
І хто ж українцям винен, в такому разі?..


Самі винні!
А може не все так погано. Не всі повинні бути воїнами, бо хто ж тоді буде орати й сіяти? А голодна армія не воює.
Угу. І закликати інородців нами правити…
09:04 (відредаговано)
+1
Чого українці такі? А чого цигани саме такі, як вони є, і ніяка державна сила не змінила їхній характер? А чому це курди люблять червоний одяг? А чому це англійці живуть за принципом: зроби це або здохни!.
Кожному народу Творець визначив своєрідний характер, як визначив, що мишей ловлять і з'їдають коти. Визначальною рисою характеру українців є задовольнятись тим маленьким, що ми маємо. На жаль, так воно і є. І як це змінити, не знаю.
Визначальною рисою характеру українців є задовольнятись тим маленьким, що ми маємо. На жаль, так воно і є.


Хибна теза!