Who is Mr. Zelenski

Who is Mr. Zelenski? Яким є Зеленський насправді? Здається, що обійнявши посаду президента, він продовжує залишатися в звичному амплуа актора і шоумена, граючи певну роль.

Однак деякі нещодавні події й обставини дозволили суспільству побачити в Зеленському щось нове — те, про що раніше лише висувалися здогади — його реальну особистість. Прагнення Володимира Олександровича усіма засобами домогтися Нормандське зустрічі, скандал з Дональдом Трампом і прес-марафон тривалістю 14 годин продемонстрували, що навіть найбезглуздіші припущення щодо персони шостого президента України блякнуть сьогодні перед обличчям об'єктивної реальності. Картина особистості Зеленського остаточно склалася в психологічний портрет...

Джерело матеріалу:
+1
15:07
255
RSS
По багатьох пунктах Зеленський яскрава картинка середньо статистичного українця, який заздрить сусіду, бреше і відлинює від роботи. Це ілюстрація тих 73%, які його обрали.
Але для становлення і розвитку української нації нам зараз потрібен саме такий президент. Щоб кожен з «золотого четвертака» усвідомив просту істину: «Без моїх зусиль Земля впаде».
Згадала старий радянський мультик.
Згоден! Наша надмобілізація — це саме та користь, яку ми можемо вичавити з даної ситуації.
05:56
+2
Але ж Зеленський заявив, я сам чув це: Я ніколи не брешу!
Не треба НАДмобілізації. Достатньо просто позбутися патералістичної свідомості. Постійно бачу людей, які сидять і чекають «Божого змилування». І це на різних рівнях. В будинку дах тече і труби прогнили, але щось робити ніхто не хоче. Всі чекають, що мер має приїхати особисто і власними руками їм дах поміняти. А створити ОСББ не хочуть, бо це ж треба буде самим за свій будинок відповідати.
Заяви — це наміри, а фактичні дії — це фактичні дії. Він може думати про себе, що ніколи не бреше — і брехати собі на ділі. Отож не плутай наміри з діями!
05:54
+2
Ой, Дзвінко, як це ти згадала цей давній мультфільм?
Якісь речі просто виринають з закапелків пам'яті у відповідний момент.
21:38 (відредаговано)
+1
Але для становлення і розвитку української нації нам зараз потрібен саме такий президент. Щоб кожен з «золотого четвертака» усвідомив просту істину: «Без моїх зусиль Земля впаде». Згадала старий радянський мультик.


Тобто, кожен з нас (я себе ще до другого туру виборів визначив у «меншість»), повинен усвідомити просту істину: «Без моїх зусиль Земля впаде»…

А що повинні усвідомити 73%?

На виборах будь-якого рівня все вирішує примітивна арифметика «ЗА» — 51%, «ПРОТИ» — 49%… Рішення прийняте!