УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Помер Левко Лук'яненко

7 липня в лікарні в Києві після тривалої хвороби помер колишній український дисидент і політв’язень, співзасновник Української гельсінської групи і народний депутат України чотирьох скликань Герой України Левко Лук’яненко.


Короткі біографічні відомості: народився 24 серпня 1928 року в селі Хрипівка Чернігівської області. Через підпільну антирадянську діяльність у травні 1961 року Львівський обласний суд засудив Лук’яненка до розстрілу, проте через 72 доби Верховний суд замінив розстріл 15 роками позбавлення волі. Кару відбував у Мордовії.

Джерело матеріалу:
+2
01:44
189
RSS
01:52
+2
Колись на початку роботи в журналістиці — в 1997-1998 роках доводилося робити з ним інтерв'ю та взяти у нього кілька коментарів. Хоча… вже тоді він виглядав аж надто «чистим» як для брудного болота української політики. Такі «чисті» ідеалісти можуть бачити далеку-далеку перспективу. Вони можуть слугувати взірцями для інших… Але реальних успіхів у політиці досягатимуть більш приземлені персони.
_сумний
А діда шкода…
18:31
+2
Бачив п. Левка і не раз, але поговорити не вдалося.
14:55
+1
У Києві попрощалися з Левком Лук'яненком (фото, відео)


А це відбувалося вчора, в понеділок: