Усім, без винятку, в житті дається шанс! Потрібно лише ПОВІРИТИ, навіть у неможливе !


Якось раненько прокинувшись, один БОМЖ вирішив простудіювати газети, на яких він спав. Пробігшись очима по оголошеннях, він побачив одне, яке не могло його не зацікавити: «ПРОДАЄТЬСЯ ВІЛЛА, 3 ПОВЕРХИ, БАСЕЙН ТА САД НА БЕРЕЗІ МОРЯ. ВАРТІСТЬ 1 ДОЛАР».
«Дурня», — подумав БОМЖ і викинув газету. Прогулюючись по дворам в пошуках їжі, він побачив на стіні велике оголошення: «ПРОДАЄТЬСЯ ВІЛЛА, 3 ПОВЕРХИ, З БАСЕЙНОМ ТА САДОМ, НА БЕРЕЗІ МОРЯ. ВАРТІСТЬ — 1 ДОЛАР» .
«Друкарська помилка чи що?» — подумав БОМЖ і пішов, бурмочучи далі.
Вийшовши на широку вулицю, він звернув увагу на величезного розміру банер, на якому йшлося:«ПРОДАЄТЬСЯ ВІЛЛА, 3 ПОВЕРХИ, З БАСЕЙНОМ ТА САДОМ, НА БЕРЕЗІ МОРЯ. ВАРТІСТЬ — 1 ДОЛАР ».

Задумався БОМЖ. І стало йому цікаво, який божевільний міг написати таке? І вирішив перевірити. Втрачати-то йому було нічого, крім останнього долара в кишені. Прийшовши за вказаною адресою, він побачив ту саму віллу. Несміливо подзвонив. Двері йому відкрила красива жінка.
— Вибачте! Я за оголошенням. Те що там написано розіграш чи як?
— Все правильно!
— Я з приводу вартості. 1 долар? Це так?
— Так, 1 долар. Якщо ви зацікавилися, можете оглянути будинок.
Звичайно ж бомжеві все сподобалося і він, віддавши свій останній долар, став володарем шикарної вілли. Але все ж вирішив дізнатися, чому така мала ціна? 

На що жінка, посміхнувшись, сказала:
— Мій чоловік, перед смертю, вказав у заповіті, що б я продала нашу віллу і виручені гроші перевела на рахунок його коханки. Що я і зробила! Оголошення висить вже півроку, і ви єдиний хто на нього відгукнувся. Всього Вам найкращого !
І жінка пішла.

Усім, без винятку, в житті дається шанс!

Потрібно лише ПОВІРИТИ, навіть у неможливе !


+3
21:42
388
RSS
23:14 (відредаговано)
+1
ОК, припустимо, все так і є! Сплатив $1 (останній!!!) — і став власником шикарної вілли! А далі що?! А далі починається сумна реальність.
_наляканий
У бомжа немає грошей, щоб заплатити податки на нерухомість — а податки на шикарні вілли потрібно сплачувати ого-го які!!!
_наляканий
Далі, у бомжа найперша потреба — це їжа (див. виділення):

Прогулюючись по дворам в пошуках їжі...

Отже, витративши останній $1 на купівлю вілли, він залишився голодним. Та від такої нерозсудливості можна і з голоду здохнути!!!
_наляканий
Найкращий вихід — перепродати віллу за якусь відносно невелику суму, яку потім використати на свої потреби. Але в такому разі:
— бомжеві потрібно заплатити оцінювачу (щоб він професійно оцінив вартість вілли), рієлтору, нотаріусу (за оформлення договору купівлі-продажу), рекламістам (за розповсюдження оголошень про новий продаж) — а на все це грошей немає;
— якщо про перепродаж дізнається коханка покійного, то вона запідозрить змову (наприклад, спочатку бомж купує віллу за $1, потім перепродає за дорого, бариші — навпіл із вдовою...), подасть судовий позов і затаскає бомжа і вдову по судах!
_дідько
Коротше, з якої позиції не подивишся — а справа ця якась мутна й небезпечна! Я б на місці бомжа з тією купівлею не зв'язувався.
Друже Тимуре!
Занадто сумно Ви сприймаєте життя _засмучений
На превеликий жаль, я сприймаю такі речі через призму реального досвіду. _не_знаю Досвід цей сумний — але що поробиш?!
А чому б не зробити подарунок, наприклад, чарівній жінці!?
В розказаній історії так і сталося:

Звичайно ж бомжеві все сподобалося і він, віддавши свій останній долар, став володарем шикарної вілли.

Але це поганий для бомжа вихід, оскільки:
— у нього як не було чого їсти, так і нема після придбання шикарної вілли;
— він навісив на себе проблему з колосальним оподаткуванням нерухомості.
_дідько
Щодо мого сумного досвіду…
Фактор №1: буквально зараз на Сумщині помирає від голоду мій товариш — у нього вже організм навіть найпростішу їжу не приймає і в голові паморочиться. В 1998 році я його з удавки витягнув — а зараз не можу, бо з 2013 року у мене самого різко скоротилися можливості допомагати іншим. Отже, тепер неборака, найшвидше, таки помре — тільки вже не швидко в удавці, а повільно від голодухи…
Фактор №2: у нас була проблема з успадкуванням маминої квартири — бо наша чудова держава скрізь і всюди обклала всю нерухомість такими шаленими податками, що ой-йо-йой!!! Добре, що ми відшукали хорошого нотаріуса, яка порадила найдешевший варіант… Отож ми відбулися «найменшою кров'ю». Але і ця «найменша кров» коштувала нам чимало. Зокрема, тепер ми ніяк не можемо вирішити проблему з протезом моєї дружини — бо банально бракує грошей! А те, що ми намагалися зібрати «з миру по нитці» — того все одно недостатньо.
_шкодую
До речі, за кордоном ситуація не ліпша. В тій-таки Європі до влади то тут, то там приходять соціалісти, які запроваджують, наприклад, «податок на багатство». А це несправедливий податок! Бо оскільки всі речі (в т.чю предмети розкошів) оподатковуються при купівлі-продажу — це означає, що за «податком на багатство» ховається несправедливе подвійне оподаткування! Отже, «податок на багатство» створює ситуацію, коли багатим бути банально невигідно… А це, в свою чергу, розвиває настрої «отнять все и поделить», як казав незабутній Шаріков.
_шкодую
І найгірше, що в Україні теж не бракує тих, хто спить і бачить запровадження «податку на багатство». Це може обернутися лише подальшою «тінізацією» статків та зміцненням олігархії, невже незрозуміло???
_дідько
Отакі сумні думки виникають у мене після прочитання цього міні-допису.
Але це поганий для бомжа вихід, оскільки: — у нього як не було чого їсти, так і нема після придбання шикарної вілли;


Друже Тимуре, Ви не враховуєте однієї важливої обставини — в цивілізованих країнах померти з голоду неможливо! Там є безкоштовні їдальні для бездомних.
А навіщо ж тоді бомж прогулювався дворами «в пошуках їжі»?! Пішов би в безкоштовну «обжорку» від Армії Спасіння! Чи в ашрам кришнаїтів…
До речі, у нас в Києві такі заклади теж є. І що?!
_подумай
Сам факт володіння статусними речами (зокрема, шикарною нерухомістю) накладає на власника певні зобов'язання. Інакше — «одежка» не за статусом!.. Зокрема, якщо власник шикарної вілли харчуватиметься в «обжорці» разом з іншими бомжами, це мимоволі провокуватиме непотрібні запитання.
01:31 (відредаговано)
+3
Щоб вирішити усі проблеми з податками й комунальними послугами, не треба продавати віллу, достатньо на воротах повісити табличку: «Здається в оренду».
Почитайте Роберта Кіосакі.
01:57
+3
Якщо поворушити мізками, то можна придумати багато варіантів з використанням вілли. Наприклад, подарувати Церкві або благодійній організації.
11:49
+3
А навіщо ж тоді бомж прогулювався дворами «в пошуках їжі»?!


БОМЖ — це не втрата людиною будинку чи квартири. БОМЖ — це стан душі!
Є певна категорія людей, які опустилися і деградували. Я таких бачу щоденно, коли вранці іду в місто і викидаю сміття. Вони риються в сміттєвих баках, збирають макулатуру… а потім пиячать на отримані гроші.
12:25 (відредаговано)
+3
На початку другої ночі ліг спати, але певний час голова була збуджена інформацією — читаною і написаною,- тому не міг одразу заснути.

Лежав і думав, як би я поступив у випадку з віллою!?

В тому, що я б однозначно витратив останній (єдиний) свій долар, щоб придбати віллу, сумнівів не було! Це шикарна романтична пригода! Вранці ти спиш на лавочці на газетах і вкритий газетами, а в обід ти власник шикарної вілли!
Викид адреналіну зашкалює!!!

Навіщо забивати собі голову проблемами, які виникнуть з віллою завтра!? Сьогодні свято! ТИ – власник вілли! Обстежуєш своє надбання… І я на 99,99% впевнений, що на віллі в якійсь шафці завалялася пляшка чудового віскі, джину, коньяку або гарного вина.

Знайшлася!
Ідеш до басейну, роздягаєшся, насолоджуєшся чаркою і, згадавши тезу «голим ти прийшов у цей світ…»… голим плюхаєшся в басейн.
Кайф! Кайф! Кайф! Викид адреналіну зашкалює!!!

Підпливаєш до берега, наливаєш ще одну чарку… насолоджуєшся… і раптом приходить думка: «А де ж моя Єва!?»

І тут я чую критичний голос друга Тимура: «А якщо після обстеження вілли ти нічого не знайшов!? Повний голяк!!! Ха-Ха-Ха!!!»

На цей випадок є варіант №2.
Ти ідеш в найближчий супермаркет, заходиш до директора або менеджера і представляєшся: «Я – новий власник вілли! Тільки що придбав! На жаль я витратив останній долар на придбання вілли… але днями у мене будуть гроші. Відпусти мені, приятелю, пляшку віскаря і дещо із закусі в кредит, а потім я буду у тебе постійним покупцем!»

Ви впевнені, друже Тимуре, що власник супермаркету відмовить мені – власнику вілли!?

Продовжую пригоду…
Субкультура БОМЖ складається із бомжів і бомжих, тобто Єву серед них знайти неважко!
І БомжЄва не відмовиться з БомжАдамом розпити пляшку віскаря (чи іншого вишуканого напою) та ще й на шару.

Блакитна вода у басейні, сонце в небі, поруч Єва… І в голові злегка туманиться від володіння віллою і Євою, володіння Євою і віллою…
Чудова ніч на ніжній постільній білизні…

А вранці можна вже думати, що робити з власністю, яку ти придбав за 1 долар!

Усім, без винятку, в житті дається шанс! Потрібно лише ПОВІРИТИ, навіть у неможливе !
Грегорі Пек — один з моїх улюблених акторів (після «Золота Маккени»). Є класний фільм за його участю — «Банківський білет вартістю в мільйон фунтів стерлінгів». На жаль, на Ютубі він лише англійською:До речі, це екранізація Марка Твена… Але наприкінці там визнається, що без "Єви" — ну ніяк!.. _вибачаюсь
Так отож!
14:32 (відредаговано)
+3
То це твоя творчість, друже Володимире?
Анатолій Висота То це твоя творчість, друже Володимире?


Ні, мені цей текст випадково попався і Інеті… Але я подумав: А якби мені трапилася така нагода, то що б я зробив!? _соромлюсь
14:37 (відредаговано)
+3
Вона на тему несподіваної халяви. І я б ще подумав, чому ця вілла не продається вже півроку? Та це є явна СПОКУСА! А за спокусою йде неодмінна розплата! Яка? Наприклад, нічні привиди і жахи. Отоді власник вілли жалкував би за своїм одним доларом, пригадуючи, яким багатим він був, маючи розмірене життя.
14:41 (відредаговано)
+2
Попередній власник вілли перебуває в іншому світі _підморгування
Дружина власника вілли виконала його волю згідно заповіту.
Бомж придбав віллу.
Долар незначна сума, щоб за ним жалкувати.
І я б ще подумав, чому ця вілла не продається вже півроку?


Тому, що ні в кого не вистачило креативного розуму _сміюсь Всі вважали, що таке неможливе!

А от дружина покійного проявила велику майстерність у помсті чоловіку, який її зраджував з коханкою, і коханці.
Пане Анатолію, чому ви вважаєте, що та вілла то обов'язково спокуса? А може то винагорода?
Пане Анатолію, чому ви вважаєте, що та вілла то обов'язково спокуса? А може то винагорода?


Дякую подруго Дзвінко за чудове оповідання!
00:55 (відредаговано)
+2
Дзвінко, оглянься на життя: воно наповненн спокусами. Спокуса — це обіцянка легко і безтурботно щось собі отримати. Це як знайти золотий хрестик на дорозі. І золото, а підіймати не можна! Бо спокушені завжди отримують кару. Це закон життя: треба потрудитися, здолати перешкоди, щоб щось мати!. А що такого доброго зробив безхатько, щоб отримати віллу, як нагороду?
Дзвінко, Володимире, ось перечитайте-но мій допис:
svitoch.in.ua/222-vyprobuvannya-spokusoyu.html
Це закон життя: треба потрудитися, здолати перешкоди, щоб щось мати!.

На цю тему я саме розмістив публікацію
_не_знаю
От тільки люди того не розуміють…