УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Всього лише попередили...

Дисциплінарний комітет ФІФА не дискваліфікував захисника збірної Хорватії Домагоя Віду за поведінку після матчу 1/4 фіналу ЧС-2018 проти Росії, а лише виніс йому попередження за те, що після матчу Росія — Хорватія 29-річний футболіст разом з колишнім гравцем команди Огнєном Вукоєвичем записали відеозвернення зі словами «Слава Україні!». Пізніше Віда заявив, що це відео – скоріше жарт, адресований його друзям по київському «Динамо», за яке хорват виступав раніше.

Між тим, росіяни на хорватів серйозно образилися...

Джерело матеріалу:
0
21:33
281
RSS
21:36
+2
_стежу Ох, ще буде досхочу політики в цьогорічному мундіалі!.. _стежу
21:35
+2
ФФУ висловила підтримку Віді і звернулася з поясненнями до ФІФА і УЄФА.
05:11
+2
Хорватія має 4 мільйони жителів, а перемогла 140-мільйонну Росію. От москалі й бісяться.
00:03
+1
Збірна Хорватії обіграла Англію і вперше в історії вийшла у фінал ЧС
_стежу
Фінал в неділю, 15 липня. Грають Франція та Хорватія. ППЦ!..
_стежу
А з понеділка може початися «калинка» на Сході…
00:32
+1
Слава Україні: скандал з ФІФА дійшов до ПАРЕ, реакція вражає

Зазначимо, на офіційній сторінці Міжнародної федерації футболу (FIFA) у Facebook 10 липня зникла можливість залишати відгук. Це сталося після того, як користувачі організували флешмоб #GlorytoUkraine, у рамках якого обвалили рейтинг FIFA до 1,1 бала з 5 можливих. З 9 липня десятки тисячі юзерів написали на сторінці Міжнародної федерації футболу в соціальній мережі повідомлення на підтримку хорватських футболістів, яким загрожує покарання після публікації проукраїнського відеоролика.

Більшість повідомлень складалися лише з гасла «Слава Україні!» різними мовами, але були й ті, хто намагався аргументувати причини свого незадоволення діями керівного органу світового футболу.
13:30
+1
Бгггггг!!!