До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Всього лише попередили...

Дисциплінарний комітет ФІФА не дискваліфікував захисника збірної Хорватії Домагоя Віду за поведінку після матчу 1/4 фіналу ЧС-2018 проти Росії, а лише виніс йому попередження за те, що після матчу Росія — Хорватія 29-річний футболіст разом з колишнім гравцем команди Огнєном Вукоєвичем записали відеозвернення зі словами «Слава Україні!». Пізніше Віда заявив, що це відео – скоріше жарт, адресований його друзям по київському «Динамо», за яке хорват виступав раніше.

Між тим, росіяни на хорватів серйозно образилися...

Джерело матеріалу:
0
20:33
135
RSS
20:36
+2
_стежу Ох, ще буде досхочу політики в цьогорічному мундіалі!.. _стежу
20:35
+2
ФФУ висловила підтримку Віді і звернулася з поясненнями до ФІФА і УЄФА.
04:11
+2
Хорватія має 4 мільйони жителів, а перемогла 140-мільйонну Росію. От москалі й бісяться.
23:03
+1
Збірна Хорватії обіграла Англію і вперше в історії вийшла у фінал ЧС
_стежу
Фінал в неділю, 15 липня. Грають Франція та Хорватія. ППЦ!..
_стежу
А з понеділка може початися «калинка» на Сході…
23:32
+1
Слава Україні: скандал з ФІФА дійшов до ПАРЕ, реакція вражає

Зазначимо, на офіційній сторінці Міжнародної федерації футболу (FIFA) у Facebook 10 липня зникла можливість залишати відгук. Це сталося після того, як користувачі організували флешмоб #GlorytoUkraine, у рамках якого обвалили рейтинг FIFA до 1,1 бала з 5 можливих. З 9 липня десятки тисячі юзерів написали на сторінці Міжнародної федерації футболу в соціальній мережі повідомлення на підтримку хорватських футболістів, яким загрожує покарання після публікації проукраїнського відеоролика.

Більшість повідомлень складалися лише з гасла «Слава Україні!» різними мовами, але були й ті, хто намагався аргументувати причини свого незадоволення діями керівного органу світового футболу.
12:30
+1
Бгггггг!!!