До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Англійська горілка NOVICHOK

Англійська компанія Bristol Dry Gin, що спеціалізується на виробництві міцних алкогольних напоїв, випустила нову 75-градусну горілку NOVICHOK. Рекламним слоганом нового продукту стала фраза: «Тут не до жартів».

В самій компанії запевнили, що споживачі поставилися до новинки з зацікавленістю. Натомість в соціальній мережі Facebook новинка була піддана різкій критиці. Зрештою керівництво Bristol Dry Gin було змушене вибачитися й оголосити про припинення виробництва горілки NOVICHOK.


Варто нагадати, що після отруєння нервово-паралітичною речовиною «Новачок» в Солсбері колишнього радянського і російського офіцера військової розвідки Сергія Скрипаля, який втік на Захід, і його дочки Юлії Скрипаль, 30 червня тепер вже в місті Еймсбері (що неподалік Солсбері) були виявлені непритомними 44-річна Дон Стерджесс і 45-річний Чарлі Роулі. Медики констатували, що вони також отруїлися «Новачком». Позавчора, 9 липня Дон Стерджесс померла в лікарні, а вчора, 10 липня Чарлі Роулі прийшов до тями.

Джерело матеріалу:
+1
17:20
93
RSS
17:22
+2
Ідіоти є скрізь… навіть в Англії… _шкодую
05:08
+1
75% -? Це справді не до жартів. Але тут питання моралі. Хоч як антиреклама алкоголю ця назва таки підходить.
Антареклама, так… Але ж виходить, що антирекламу провела компанія. що спеціалізується на виробництві алкоголю! Спиляли гілку, на якій сиділи… _шкодую