До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

ХОРВАТІЯ перемогла АНГЛІЮ

11 липня 2018 р. пізно увечері сталося диво: футбольна збірна Хорватії перемогла футбольну збірну Англії з рахунком 2:1. Бо за всіма показниками Англія сильніша за Хорватію. Так і в футболі. Це відзначали і фахівці, і букмекери.

Англійці забили швидкий гол на 5 хвилині матчу. І в першому таймі виглядали сильніше від хорватів. А в другому таймі на 68 хвилині Перішич зрівняв рахунок. Англійці кинулися відіграватися, але могли й пропустити гол: Перішич в контратаці попав м'ячем у штангу.

Додатковий час двічі по 15 хвилин. Англійці знову атакували, намагаючись відігратися. Але хорвати уміло оборонялися. І Манджукіч таки забив переможний гол. Суддя турок додав 4 хвилини, але й це не допомогло. Рахунок 2:1!

Наші брати хорвати, які свою перемогу над Росією присвятили Україні,  у фіналі зустрінуться 15 липня 2018 р. З Францією.

І знову політика: росіяни ненавидять Хорватію, а українці бажають їй перемоги.

Чому? Бо ми давні братні народи. Згадаймо Кия, Щека і Хорива!

+3
Приємно і хвилююче було дивитися цей футбол.
23:10
+2
ми давні братні народи. Згадаймо Кия, Щека і Хорива!

_стежу А вони що, хорватами були?! _стежу
«Білі хорвати» проживали на території Західної України (Бойківщина), а не в Подніпров'ї…
04:57
+3
Друже, дивись; Кий — Поляни — Українці;
Хорив — Білі Хорвати — Хорвати;
Авраам — Гебреї — ізраїльтяни.
Літописні вожді уособлювали племена-народи. А де жили і де опинилися народи, то подивися, до прикладу, на угорців.
А як бути зі Щеком?! _стежу
15:38
+3
Щек — морави- чехи. До речі, у Велесовій Книзі сказано теж про трьох братів-князів: КИЙ, ЩЕК і ГОРОВАТО.
05:42
+3
Який внесок у розвиток людства внесли хорвати?
Вони придумали КРАВАТКИ — галстуки.
Їхнім символом є КАРТАТІСТЬ. А що ж це означає?
Англійці придумали паровоз.
Символом на футболці збірної Англії є ТРИ ЛЕВИ.

А що це означає?
15:51
+3
Інтернет допоміг: ось Герб Хорватії

За легендою у Х столітті слов'янський правитель Свентослав Суринія виграв партію в шахи у Дожа Венеції П'єтро-2. І разом виграв управління містами Далмації. Ось звідки 25 біло-червоних квадратів на Гербі Хорватії.
14:48
+3
Оо, як я рада за Хорватію!!! Вболівала за неї з самого початку, не розуміючи навіть, чому мені і з минулого чемпіонату світу (може Європи) подобається. Мабуть дається взнаки спорідненість наших народів.
Жаль Англію, що доля їх звела саме з хорватами, а я ці дві команди хотіла б у фіналі побачити. Чомусь французів зовсім перестала любити, як в політиці так і в футболі.
І все ж таки цікаві ці леви на емблемі в англійців, нижній — лапу тримає догори. Що б воно означало?
04:52
+2
Учора, 14 липня 2018 р. Ми дивилися матч Бельгія-Англія. Я вболівав за Бельгію. І вона перемогла з рахунком 2:0. Голи забили Меньє та Азар. Бельгійці продемонстрували вищий клас командної гри. Хай і малі країни отримують смак перемог над великими. Якось Чехов написав, здається, таке: Маленькая собачка не смущается в окружении больших собак
19:48
+2
Отже фінал: Франція-Хорватія 4:2. Хорватія зіграла достойно, але програла. Молода країна, малий досвід міжнародних зустрічей. Франція — це 65 мільйонів населення, з яких 90% є громадянами плюс територія 547 тисяч км. кв. А Хорватія має 4 мільйони населення і її територія десь 56 тисяч кв. км… Тому срібні медалі хорватів на чемпіонаті світу-18 це безумовний успіх.
До того ж, наскільки можна судити за УНІАНівським звітом, почалося з того, що Манджукіч забив м'яч у власні ворота — і це початок матчу!..
_стежу
А потім був спірний момент з призначенням пенальті…
_стежу
Якщо відкинути ці два м'ячі, виходить, що хорвати грали не гірше від французів.
Так і було, Тимуре. На початку матчу хорвати атакували. Але в контратаці порушили правила коло своєї штрафної. Грізман навісив дугою. Багато вистрибнуло, щоб дістати той м'яч. Але м'яч ковзнув по голові Манджукіча й полетів у ворота. Трохи згодом Перішич красивим ударом зрівняв рахунок 1:1. Далі в штрафній м'яч ковзнув по руці Перішича і суддя призначив пенальті. Воротар помилився, а Грізман був точним: 2:1. Хорвати вели гру й далі, але французи уміло оборонялися. У другому таймі французи забили два голи красивими ударами з-за меж штрафної. Спочатку Погба, а потім Мбапе (Серед французів було 5 негрів!). Воротар не бачив момент ударів: 4:1. Згодом Манджукіч побіг до воріт французів. Воротар намагався обвести хорвата, але той підставив ногу і стало 4:2. Потім небезпечну атаку хорватів зірвали якісь уболівальники, яких стюарди ловили по всьому полі. Так матч і тягнувся до кінця, коли французи застрибали до небес від щастя.
Таки Франція врятувала Росію від перемоги негависних хорватів.