УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

"Кобзарем" по УПЦ МП

В суботу та неділю, 28-29 липня 2018 року місто Володимир-Волинський відсвяткував свою 1030 річницю, з цієї нагоди у місті відбувся ряд святкових заходів. Зранку, 28 липня, у парку «Слов'янський» біля пам'ятника князю Володимиру зібралися священики міста для святкової літургії. Однак святкування закінчилося неочікувано, адже парафіяни та священики Успенського Собору обурилися на вірш, який вийшов цитувати житель міста.

Служителям Московського патріархату не сподобалося вірш, який читав Дмитро Себій — колишній дисидент, борець за незалежність України та активіст. Чоловік зачитав присутнім твір Тараса Шевченка "І мертвим, і живим, і ненародженим...". Вже під завершення вірша священики Московського патріархату УПЦ забрали ікону Божої Матері, почали співати церковні пісні та йти в напрямку храму через парк. Парафіяни сприйняли вірш Кобзаря дещо емоційніше: дехто перехрещував декламатора, хтось плював в його бік, а хтось казав, що він «нечиста сила».

Водночас, священики і парафіяни Київського патріархату УПЦ підтримати декламатора оплесками. А наприкінці пролунало «Слава Україні — Героям Слава!».

Джерело матеріалу:
+1
06:12
230
RSS
06:14
+1
_стежу Он воно як, виявляється!.. _стежу
13:55
+2
А так…