УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Надихаюча притча

Одна жінка йшла паризькою вулицею і помітила Пікассо, що робив начерки за столиком вуличного кафе. Вона запитала Пікассо, чи може він зробити начерк з неї за відповідну плату.

Пікассо погодився. Всього за кілька хвилин начерк був готовий.

— І скільки я вам винна? — запитала жінка.

— П'ять тисяч франків, — відповів Пікассо.

— Але вам було потрібно для цього всього три хвилини, — ввічливо нагадала вона художнику.

— Ні, — заперечив Пікассо, — для цього потрібне було все моє життя.

Мені здається, варто задуматися над цими словами .....

Джерело матеріалу:
+3
23:15
274
RSS
23:31
+2
Є аналогічні "інженерні" притчі — про Шухова і Форда, наприклад…
03:16
+1
Поїхав інженер Володимир Шухов до США оглядати автомобільний завод Генрі Форда, а у того саме конвеєр зупинився. Кожна хвилина простоювань обертається фінансовими втратами… Отож Генрі Форд оголосив премію в $1000 тому, хто запустить конвеєр.
Саме в то момент на його заводі й опинився інженер Шухов. Зрозумівши, в чім річ, він взяв молоток, стукнув кудись — і запрацював конвеєр! «Все, сплачуйте премію», — каже Шухов. Форду стало незручно: як це — за удар молотком виплатити тисячу доларів?! Тоді пішов він на хитрість і попросив Шухова скласти кошторис витрат на ремонт конвеєра. Шухов зрозумів хитрість Форда і склав наступний кошторис:
$1 — за те, що вдарив молотком по конвеєру
$999 — за те, що знав, куди вдарити
А байку про японців і радянський винищувач чули?
Було це в часи Холодної війни. Викрали японці надсекретні креслення нового радянського винищувача. Зібрали групу своїх найкращих інженерів і наказали зробити прототип за тими кресленнями.
Ну, мудрі японські інженери зробили все, як було написано в кресленнях. Дивляться, а в них вийшов звичайнісінький трактор. Вони його розібрали до останнього гвинтика, все по кресленнях перевірили і ще раз зібрали. І знову вийшов трактор. Тоді японські шпигуни викрали радянського інженера. Привезли його в Японію, в секретну лабораторію і показали викрадені креслення і трактор. Мужній радянський інженер подивився на трактор, почитав креслення, почухав потилицю, а тоді всміхнувся і каже:
— А ви останній радочок читали, той що дрібним шрифтом написаний?
— Який радочок? — питають японці.
— Там написано: «Решту доробити напильником».
_сміх Чув, чув! _сміх
18:29
+3
А я вперше це читаю!