УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Партії останнього шансу

— Багато говорять зараз про вирішальне значення виборів 2019 року, про партії останнього шансу.

Вангую:

— шанси в України з'являться тоді, коли втратять останній шанс партії останнього шансу.

І коли позбудимось психології останнього шансу. 

Автор:
Олексій Арестович
Джерело матеріалу:
+1
10:41
307
RSS
Україна — дивна країна. Для неї ще ні один прогноз не справдився. От і зараз так буде. У нас народ на все реагує надто емоційно, і що спровокує наступний сплеск емоцій не відомо.
Щоб якось вибратися з цього глухого кута, нам траба перезаснувати Державу, щоб отримати новий гороскоп. Бо в діючому Місяць (народ) стоїть в опозиції до Сонця (влада). Ну не можна країну засновувати в ПОВНЮ. У нас ніколи не буде правителя, якого народ любив би.
17:13
+2
+. Дзвінко, а коли найкраще ПЕРЕЗАСНУВАТИ державу. Арестович щось темнить
Арестович — колишній офіцер ГРУ, Хоча «бувших не буває» ©
_подумай
Тому я помітив, що він дуже часто навмисно (!!!) ліпить брехню, таким чином провокуючи аудиторію. Причому робить таке не тоді, коли можна, а коли йому заманеться.
_подумай
До того ж, іноді Арестовича «заносить», і він може нести пургу ще й через «заноси». Отже, послухати його буває корисно, однак його «базар» треба дуже пильно «фільтрувати». Отож як експерт він не дуже… А як стратег… так, цікаво — але ж темнить, зараза!..
_подумай
Ну, у нас в Україні що не козак то стратег. Я он теж "стратегію їжачка" придумала, і що?
21:03
+3
В тих його дописах, які я переопубліковую, по-моєму він якраз все дуже правильно каже.
Я не кажу, що Арестович завжди несе «пургу». Я лише кажу, що з ним треба бути уважним. Він сам неодноразово попереджав у своїх відео, що полюбляє "провокувати" людей, а потім спостерігати за їхньою реакцією. В даному разі я з ним також погоджуюсь.
_соромлюсь
Це складне питання. І не знаю чи можна якось вирахувати такий спеціальний час. Хоча є цілий розділ астрології, який займається вибором вдалого часу для певних подій: початку справи, одруження, подачі чи підписання документів…
От наприклад є версія, що дату підняття сучаного прапора Росії вибрали з астрологічних і навіть містичних міркувань. І це тепер є гороскоп сучасної Росії 25 грудня 1991 о 19.45. Його ще чомусь називають вііртуальним гороскопом Росії.
11:57
+2
Чи можна віднести до партій останнього шансу ПРУ, НРУ, ПСПУ та СВОБОДУ?
ПРУ — це просто аццкій аццтой!
НРУ — це древній-древній політичний «динозавр».
ПСПУ — це просто древній політичний бандит.
Свобода — це політичний пенсіонер.
_не_знаю _вибачаюсь _не_знаю
Жодної партії останнього шансу я тут не бачу.
Це, швидше, «живі політичні трупи» українського політикуму.
_сильно_сміюсь
ПРУ, НРУ, ПСПУ та СВОБОДУ

А ви спробуйте це все вголос прочитати, от так, як написано.
Якщо так коня поганяти, далеко не заїдеш.
Якщо хочеш, можу конкретизувати.
_не_знаю
ПРУ створена з уламків «Партії регіонів». Дуже рідко (!!!) українська партія (як-от НДП — Народно-демократична партія і ППП — Партія політики Путіна) не має в назві нічого «українського». А з «ригівських» уламків ніяких «останніх шансів» не може вийти за визначенням.
_не_знаю
НРУ втратив останні шанси зі смертю В'ячеслава Чорновола (1999 рік). Бо всі три «рухівські» лідери, які конкурували між собою за увагу «лохторату» після нього, навіть в сумі не дотягували до самого Чорновола.
_не_знаю
ПСПУ зайнялася відвертим неприхованим рекетом ще після програшу парламентських виборів 2006 року. Зокрема, верхівка ПСПУ була причетна до рейдерського захоплення українських портів, підпорядкованих Укррічфлоту — я особисто займався цією темою… А це вже все… кранти…
_не_знаю
ВО «Свобода» підписала собі смертний вирок 19 січня 2014 року, коли Тягнибок разом з усією «тритушкою» закликав протестувальників з Євромайдану до миру, а в цей час Правий сектор розпочав бої на Груші. В цей момент всі до останньої політичні акції «Свободи» обнулились.
_не_знаю
І де тут «партія останнього шансу»?!