УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Лежачий зуб мудрості

Лежачий зуб мудрості — річ доволі неприємна. Оскільки він росте в напрямі, перпендикулярному решті зубів, то підібратися до нього зазвичай дуже складно. Щодо лежачих зубів мудрості стоматологи дотримуються простого принципу: або не чіпати — або просто видаляти… тільки не лікувати! Та й видаляти його — справа доволі марудна.

Що ж, мій лежачий зуб мудрості прослужив мені близько 35 років — враховуючи, що це «щастя» повилазило у мене в студентську пору. Але зранку в понеділок, 20 серпня 2018 року довелося з ним розпрощатись.

+2
02:45
552
RSS
02:48
+2
От саме тому вчора я був таким малоактивним, що майже весь день проспав після «конячої» дози наркозу! Бо спочатку анестезію довелось робити в два підходи, та й потім лікарка до цього зубу ледь-ледь змогла підступитися…
_шкодую _шкодую _шкодую
Вибачайте…
04:47
+2
Вперше дізнався про таке. То цей зуб тебе тривожив? Да, при серсері тебе б попомучили…
Так, цей! На жаль, буває, що зуби мудрості саме на нижній щелепі ростуть і так… І їх же як слід не полікуєш — спробуй-но бором дістатися до перпендикулярних каналів, коли підходи до зуба перекриті іншими! Та й поки мені цей виривали, лікарка робила, мабуть, два підходи спочатку, потім додатково обколола, потім ще 4 чи 5 підходів, аж поки його зачепила… А що було би при радянській медицині — просто не уявляю!.. Ти ж глянь, до чого моцні у нього корені!..
_шкодую
12:24
+2
Да, Корені моцні та ще й заокруглені. Мабуть, ти це зробив задля естетики.
_сміюсь Нічого я не робив — все природно, все у спадок від предків дісталося! _сміюсь
Співчуваю. Я так боюся стомтологів, що ходжу до них тільки в крайньому випадку.