УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

На СБУ працюють екстрасенси

Частина із інтерв'ю колишнього керівника СБУ Валентина Наливайченка:

— І останнє. Чи правдива інформація, що в структурі СБУ працюють спеціально навчені люди, які на магічних кулях допомагають розслідувати особливо складні справи?

— Не кулі. Є в одній галузі фахівці (правда, я не знаю, що зараз там натворили штабісти Порошенка), які дійсно на відстані можуть визначати настрої, поведінку, а іноді і думки людей, які цікавлять спецслужби.

— Часто залучають цих людей?

— Іноді.

— Це жінки чи чоловіки?

— Я так не поділяю фахівців.

— Магія та розвинена інтуїція властиві більше жінкам.

— Є й жінки. Але це не магія. Фахівці, які володіють певними вміннями. Але вони не можуть маніпулювати. Можуть тільки зчитувати, і то якщо ми знаємо, яка саме людина нас цікавить. Вони можуть 'намалювати портрет', дати певні характеристики по терористові — наприклад, треба його брати сьогодні, щоб уникнути теракту, чи можна почекати до завтра.

— Наскільки часто українські політики користуються послугами ворожок, шаманів, астрологів?

— У чергах стоять. Але в основному ходять вони до шарлатанів. Дружини часто ходять. Питають, в який день краще відкрити офшор. Але давайте не будемо це пропагувати. Краще до церкви сходити.

Джерело матеріалу:
+2
14:40
296
RSS
14:59
+1
_заспокоюю Ну тож нехай собі працюють! _заспокоюю
_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Дружини часто ходять. Питають, в який день краще відкрити офшор.

Є такі техніки. Якщо комусь буде треба, можу порахувати.
07:06
+1
Хай-но розкажуть, що думає сьогодні головний терорист
_сміюсь А що там розказувати?! Він думає: «Як би так зробити, щоб у мене все було і за це мені нічого б не було?!» _сміюсь