УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Інтерпол... програє Китаю?!

Це можна трактувати як завгодно, але подія сама по собі виглядає дуже промовисто і водночас неоднозначно. Судіть самі:

  1. Вчора, в неділю, 7 жовтня 2018 року президент Інтерполу Мен Хунвей подав у відставку, на предмет чого генеральний секретаріат Інтерполу у французькому Ліоні отримав заяву відповідного змісту, яка негайно набула чинності.
  2. Причиною заяви президента Інтерполу Мена Хунвея став його арешт, ініційований китайським антикорупційним відомством.
  3. При цьому всьому відсутні будь-які відомості як про місцеперебування Мена Хунвея, так і про конкретні підозри на його адресу.
  4. Мен Хунвей обійняв посаду президента Інтерполу у листопаді 2016 року і став першим представником Китаю, який очолив Інтерпол. Наприкінці вересня поточного року він виїхав до Китаю, після чого зник. До вчорашнього дня жодних відомостей про причини зникнення президента Інтерполу не було.

І як же все це розуміти?!

Джерело матеріалу:
+2
16:13
229
RSS
16:13
+2
То що, «китайський дракон» переграв цілий Інтерпол?!
04:40
+2
Мен — колишній президент Інтерполу. А хто ж генеральний секретар Інтерполу? Щось тут темно…
Генеральний секретар Інтерполу — це всього лише завідувач канцелярією «контори». В цивілізованому світі — суто технічна посада. Це тобі не Генсек Компартії в радянському розумінні, яким наповнив це слово товариш Сталін.
_не_знаю