УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Угорців Закарпаття за подвійне громадянство не каратимуть

Міністр закордонних справ Павло Клімкін наголошує, що українська влада не каратиме тих мешканців Закарпаття, які в додачу до українського, набули угорське громадянство. Про це глава МЗС сказав на прес-конференції в Ужгороді, що транслювалася у соціальній мережі Facebook ужгородським прес-клубом, після зустрічі з представниками угорської меншини Закарпаття.

Джерело матеріалу:
+1
18:53
228
RSS
18:58
+1
Проблема задавнена. Коли я ще в 1997 році в якості журналіста працював на ІІ Всесвітньому форумі українців, то там велика кількість делегатів висловлювалися за подвійне громадянство: США+Україна, Канада+Україна, Австралія+Україна та ін. Казали, що маючи таке от подвійне громадянство, вони б охочіше інвестували в українську економіку.
_вибачаюсь _не_знаю _вибачаюсь
21:42
+2
Україна+Росія…
і тоді в агресора буде ще більше причин прийти «захищати своїх».
От саме тому ще в 1997 році на ІІ Всесвітньому форумі українців подібні закиди були різко обірвані. Що дуже розчарувало закордонних українців. Тим не менш… _вибачаюсь
12:36
+1
Усталені демократії не бояться подвійного громадянства. Але в оновлених національних державах це шкідливо.