УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

КРИМСЬКИЙ МІСТ ВПАДЕ-18

Влітку-18 по кримському мосту поїхали авто. А поїзди — ні. Велика пауза. На ОБОЗРЕВАТЕЛЕ є велика стаття Eli Belenson,a — Гідрогеолога з Ізраїлю (https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/kerchens...

В ній він пояснює, чому КМ чекає трагедія. Залізничні мости ПОВИННІ опиратися на СКЕЛЬНІ ПОРОДИ. А КМ міст опирається на МОКРІ ГЛИНИ, до яких дійшли палі на глибині 58 м. Автор докопався до шулерства із пошуковими свердловинами. Їх зробили на папері дві тітки із ООО, яке має статутний капітал у 150 доларів. Отже пуйло будує сучасну Московію як не на піску, то на мокрій глині. Отже їй буде те саме, що і з КМ.

+1
07:59
199
RSS
08:02
+1
Я з охотою прочитав статтю Eli Belenson, а. Він гідрогеолог. І переконливо доказує, що кримський міст впаде.
Це доводили вже давно (і навіть російські гідрологи та геологи, яким не вдалося позатикати роти): адже загальновідомо, що через товстелезні шари донних відкладень на дні Азовського моря до скельних порід бурити й бурити…
_вибачаюсь
Зрештою, те, що побудували німці під час ІІ Світової війни, знесло в один далеко не прекрасний день зимовим льодом…
12:28
+1
Отже у грудні-18 замерзне Азовське може. Якщо зима буде суворою, то товщина льоду дійде до 50 см. А в березні-19 почнуться північні буревії. Тоді кілометрові льодові поля і знесуть той міст.
Саме так і було з німецьким мостом…
12:36
+1
Здається, в час Ялтинської конференції совіти відбудували були той міст. Але Сталін боявся по ньому їхати.