УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Небіжчиця виступила по РосТБ

Кричущий випадок стався на телеканалі «Россия-1» 17 жовтня цього року: в передачі, присвяченій масовому розстрілу школярів в Керчі, журналістка Ольга Скабєєва спілкувалася телефоном з Аліною Керовою — студенткою коледжу, де сталася стрілянина. Згодом ім'я Аліни Керової спливло… у списках загиблих!!!

Одногрупниця Аліни Керової, якій дали прослухати запис ефіру «России-1», сказала однозначно: це не її голос. Матір Аліни Керової вдруге кинулася до моргу… За настільки нахабну брехню ніхто на «России-1» так і не вибачився. При спробі поговорити з Ольгою Скабєєвою остання запропонувала дати номер телефону абонентки, з якою вона розмовляла в Керчі — але розбиратися в цій історії відмовилася.


Як журналіст з понад 20-річним стажем, я вважаю, що телеканал «Россия-1» тим самим пробив чергове «дно». Адже виступ в прямому ефірі невідомо кого під іменем вже загиблої дівчини — це навіть не «розіпнутий на дошці оголошень трирічний хлопчик в трусиках»...

Джерело матеріалу:
+2
20:35
236
RSS
20:36
+2
_шкодую Я був реально в шоці, дізнавшись про таке! _шкодую
22:33
+2
Містифікація.
23:10 (відредаговано)
+1
Якби ж то містифікація!
_шкодую
Це просто повне презирство до «піпла, який все схаває». Телевізійники навмання «призначили» свідка теракту. Тицьнули пальцем в список студентів коледжу — поцілили на якусь там Аліну Керову. В Керчі посадили свою «попку», яка телефоном розписувала жахіття того, що сталося. Коли ж згодом з'ясувалося, що насправді Аліна Керова загинула — журналістка Скабєєва пішла в «глуху нєсознанку»: я — не я, нічого не знаю, ні про що не відаю, що хочете, те й робіть…
_шкодую
Сволоти, справжні сволоти!..