УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

22 листопада має відбутися Собор

Георгій Коваленко, протоієрей, колишній прес-секретар предстоятеля УПЦ (МП):

Ми в перехідному періоді. Московський патріархат визначився і в цілому, і в Україні. Варто почекати. Обіцяють 22 листопада об’єднавчий собор. Згідно церковних правил і традицій, будь-яке рішення священноначалля має бути рецепійоване, прийняте або не прийняте у тому числі духовенством і вірними.

Всі помісні церкви будуть намагатися зробити все, щоб цей конфлікт не виріс на загальносвітовий рівень, тому підтримуватимуть стосунки і з Москвою, і з Константинополем, і в цьому процесі, скоріше, намагатимуться вирішувати власні питання, ніж блокувати чи допомагати комусь з учасників процесу.


Повністю (25 хвилин) можна прослухати тут:

Джерело матеріалу:
+1
03:49
227
RSS
03:51
+2
Чекаємо наступного четверга!
08:17
+2
Справа в тому, що дата 21 листопада 2018 р. була вкинута з Москви. Дати надію, яка потім не справдиться. А це збільшить негатив серед українців. Такий задум московської інфобанди.
21 листопада — це Собор архистратига Михайла та інших небесних сил безплотних. Але це пісний день. І 23 листопада також пісний день. Натомість 22 листопада посту немає — отже, церковники розраховують провести об'єднавчий Собор і запити результати шампанським та заїсти ікоркою з баличком!
_сміюсь
А 21 листопада пити шампанське не можна…
22:13
+2
Друже, я пригадую, що 21 листопада у нас в селі святкували Михайла — храмове свято. І на який би день цей храм не припадав, ніколи не було пісно, а навпаки, СИТО.
22:09
+2
Це підніжка з Польщі тих, які забувають про дії Москви по знищенню польської держави.
_шкодую Як і в Угорщині, в Польщі великий прошарок інтелігенції випалили розжареним залізом і комуняк-запроданців натомість увіпхнули. Отакі й результати… _шкодую
19:18
+2
Вірменська апостольська церква виступила проти надання томосу Україні
_дідько
І хоча Вірменська апостольська церква не має відношення до Константинопольського патріархату (ВАП сама по собі) — все одно неприємно. Хоч я цього й очікував, чесно кажучи!