УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Росія захопила три кораблі ВМФ України

Росія захопила три кораблі ВМС України під час виходу з Керченської протоки — бронекатери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яна Капу».

На Азовському морі стає спекотно...

Джерело матеріалу:
+2
00:01
250
RSS
00:03
+1
Захоплення кораблів ВМФ — це вже не зупинка цивільних суден…
00:10 (відредаговано)
+1
«За оперативною інформацією захоплено малий броньований артилерійський катер „Бердянськ“ і рейдовий буксир „Яни Капу“, які буксируються. Малий броньований артилерійський катер „Нікополь“ заблокований та слідує у супроводі окупантів. 6 українських військовослужбовців зазнали поранення», — йдеться в повідомленні ВМС Збройних сил України.
_здивований
У ФСБ РФ відкидають звинувачення і стверджують, що українські судна повертаються назад.
00:14
+1
На 22:00 президент України Петро Порошенко скликав засідання Воєнного кабінету у зв'язку з нападом російських кораблів на українські в Керченській протоці.
00:29
+1
Юрій Луценко повідомив, що через дії РФ відкрито провадження «ведення агресивної війни». Військову прокуратуру Південного регіону та частину прокуратури зони ООС піднято по тривозі.
00:51
+1
Весь склад ВМС піднято по тривозі, всі кораблі виходять в море.
00:53
+1
Сьогодні о 0:00 відбудеться засідання РНБОУ, на якому розглядатиметься питання про оголошення воєнного стану, повідомив Олександр Турчинов.
00:56
+1
«НАТО повністю підтримує суверенітет України та її територіальну цілісність, включаючи її навігаційні права в її територіальних водах. Ми закликаємо Росію забезпечити безперешкодний доступ до українських портів в Азовському морі відповідно до міжнародного права»,заявила прес-секретар Альянсу.
00:58
+1
Україна терміново скликає Раду безпеки Організації Об'єднаних Націй з-за російської агресії біля Керченської протоки, повідомила посол України в Естонії Мар'яна Беца в мікроблозі Twitter.
01:22
+1
ЄС очікує, що РФ відновить свободу руху в Керченській протоці і закликає усіх до стриманості, щоб відбулась негайна деескалація ситуації. «Ми очікуємо, що Росія відновить свободу проходу в Керченській протоці і закликаємо всіх діяти з максимальною стриманістю, щоб негайно провести деескалацію ситуації», — зазначається в заяві речника Європейської служби зовнішніх зв'язків Майї Косьянчич.
01:23
+1
Атака росіян в Азовському морі: в мережі опублікували запис переговорів військових.
01:43
+1
Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує пропозицію Воєнного комітету щодо запровадження воєнного стану через напад на українські кораблі біля Керченської протоки.
_шкодую
Через відсутність ТБ я дивився інтернет-трансляцію засідання РНБОУ по «5 каналу»в мережі. Трансляція час від часу «лягала», але наскільки я зрозумів, воєнний стан планують оголосити на 60 діб…
воєнний стан планують оголосити на 60 діб…

Здається такий термін записано в Конституції.
02:47
+1
Турчинов заявив про активну підготовку військових підрозділів РФ на кордонах з Україною — саме тому, за його словами, необхідне рішення щодо запровадження воєнного стану в Україні.
08:07
+2
Сьогодні, 26 листопада 2018 р. ВРУ о 16 годині розгляне питання про ВОЄННИЙ СТАН. Це все дуже серйозно і небезпечно. Може розпочатися відкрита війна Московії проти України.
08:08
+2
Оце є відповідь Московії, щоб зірвати отримання Томоса.
Ага, відповідь на нашу "пробну кульку" _шкодую
Принаймні зима не буде «сумною», це точно _шкодую
Тепер ми точно знаємо, що буде, коли Томос таки дадуть.
Те, що й обіцяли: кровопролиття _шкодую
«Спасать православних» — повномаштабна війна.
Причому війна релігійна. По суті — новий хрестовий похід. _шкодую В ХХІ столітті…
Фух. Я вже думала, що то мені привиділося. Але в інших людей склалася схожа картинка.
Частина 1
Чистина 2
Коментарі там теж варто прочитати.
Невже ми виграли той хрестовий похід до його початку?
14:16 (відредаговано)
+2
Ми виграли той хрестовий похід, ще коли я в 1993 році, на піку нашестя Марії Деві Христос з «юсмаліанами» зробив просту арифметичну операцію:
1991 — 1325 = 666
Бо вже тоді стало зрозумілим: Держава Пітьми сконала, й ми тепер мусимо запобігти її відродженню, заходу «на друге коло». Бо в основі будь-якого процесу лежить його розуміння. Бо сказано:

Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість.

Я порахував число звіра, все решта — похідне звідси.
10:11
+2
Радбез ООН збереться на екстрене засідання щодо ситуації в Україні. Засідання відбудеться о 18:00 за Києвом у понеділок, 26 листопада. В Нью-Йорку на цей момент буде 11:00…
12:38
+2
Перед засіданням РНБО Президент провів консультації з НАТО. Воєнний стан треба, щоб кораблі НАТО увійшли в Чорне море. А потім, мабуть, і в Азовське.
23:21 (відредаговано)
+1
Військовий стан. 30 днів. Регіони: Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Азово-Керченської акваторії.
07:06 (відредаговано)
+2
Додай Запорожську і Донецьку області.
07:40 (відредаговано)
+1
Перепрошую, це УНІАН підкачав! В іншому повідомленні справді вказані ще 2 області…

00:21
+1
Трампу «не сподобалася» ситуація з захопленням українських кораблівТрамп-пам-пам явно не очікував, що «друг Володька» перегне палицю аж настільки...
Атака РФ біля Керченської протоки: захоплені українські моряки дають неправдиві свідчення під тискомВМС
07:02
+2
Свідчення наших моряків — це для споживання москвинів.
ВВХ**ло все робить виключно для «споживання» лохторатом всередині РФ. У нього нема іншої мети, окрім як пограбувати остаточно ошизілих людців — а для цього треба триматися біля владного керма… Ото й усе. Тому ВВХ**ло з штанів вистрибуватиме, але зображатиме «великого, грозного и ужасного», якого весь світ боїться.
_заспокоюю
Ясна річ, що наші моряки, які зізнаються в агресії проти РФ — це робота на російський «лохторат». Мовляв, «злобних укрів» виловили й нігтем притиснули, а головна заслуга тут — ВВХ**ла… Ото й усе.
09:14
+2
Пройшла інформація, що наші кораблі не мали боєкомплекту. Ось чому наші не стріляли у відповідь. Так було задумано цю пастку для Московії. І вона в неї потрапила!
Це було відомо ще вчора. Я це просто не став коментувати, бо дуже політична тема з 2МініДописів" і без того випнулась на перший план в коментарях… Я б не хотів надмірної політизації Світоча — НМД, тут мають переважати все ж теми «духовного» плану… Просто момент зараз такий, що без політики не обійтись.
_соромлюсь
А так — справді, наші кораблі тривіально не мали чим стріляти.
_соромлюсь
Загалом-то, хлопці знали, на що йшли.
09:29
+1
Поки що розвиток ситуації особисто мене… більше задовольняє, ніж не задовольняє. Безумовний мінус для нашої сім'ї в тому, що дочка і наша годувальниця Люся працює зараз в Вінниці. Отож щойно вона виїхала в регіон, де введений воєнний стан… У всіх на душі через це не комільфо, ясна річ.
_шкодую
Ну, а остаточно ситуація стане зрозумілою десь в неділю, 2 грудня — по завершенні саміту G20. Раніше зустрічі ВВХ**ла з Трампом не можна очікувати на остаточне формулювання позиції США. Лише після того стане зрозумілим, варта шкурка вичинки чи не варта.
15:21
+2
Тимуре, а звідки ти взяв цифри 1325?
1991- 1325=666
16:02 (відредаговано)
+1
Як це — звідки?!
_здивований _здивований _здивований
Вже стільки років минуло… Ну так — 25 років, чверть століття!!!
_здивований _здивований _здивований
І ти хочеш, щоб я тобі через чверть століття неодмінно назвав джерело, яким користувався в 1993 році… Та я не пам'ятаю таких подробиць, друже!
_соромлюсь
Але ця дата настільки відома, що…
Та от сам посуди! Ось що написано в російській Вікіпедії про 1325 рік (мовою оригіналу):

  • Князь Юрий Московский убит в Орде Дмитрием Грозные Очи. Ордынцы его казнили. Ярлык великого князя владимирского получил следующем году Александр Михайлович, а московского князя — Иван Данилович Калита.
  • 1325—1340князь Московский Иван Данилович Калита. Он добивается права собирать дань для ордынских ханов с русских земель, используя её часть для укрепления и расширения княжества. Москва стала самым богатым княжеством, политическим и церковным центром Руси.

Втім, абсолютно те саме написано в будь-яких книжках, підручниках з історії, в довідниках… Але назвати конкретне джерело, яким я користувався в 1993 році?! Не пам'ятаю, вибач…
_соромлюсь
Я просто розмотав історичний ланцюжок назад, ото й усе!
  • СРСР розвалився в 1991 році.
  • СРСР — це, в цілому й загальному, трансформована Російська імперія.
  • Російська імперія народилася з Московського царства.
  • Московське царство народилося з Великого князівства Московського й Володимирського.
  • Велике князівство Московське й Володимирське — це продукт об'єднання Московського князівства і Володимирського князівства, перший акт укрупнення Івана Калити.
  • В якомусь там році Іван Калита («собиратель земель русских») сів на Московський стіл — а в якому саме???

Отож я відкрив якийсь там підручник історії, де й побачив: сталося це у 1325 році!!! Після чого і зробив цю дуже складну математичку операцію:
1991 — 1325 = 666
Ошизів. Пішов до іншої бібліотеки, пошукав у тамтешніх книжках. Але скрізь і всюди була одна й та сама дата: Московським князем Іван Калита став у 1325 році.
_не_знаю
Я нічого не вигадав, так написано скрізь і всюди. А отже, держава Івана Калити простояла рівно 666 років.
_не_знаю
Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість…

UPD. До речі, якщо ти мені не віриш — поїдь в Обухів, зайди в будь-яку тамтешню бібліотеку, подивись якийсь підручник з історії Середньовіччя Східної Європи. Гарантую: про те, що Іван Калита став Московським князем саме в 1325 році, там буде написано також — скільки не шукай.
19:57
+2
Дякую, друже Тимуре. Я не просив ДЖЕРЕЛО. Хотів зрозуміти, що це за цифра. От що значить не точно поставлене питання…
20:46 (відредаговано)
+1
А-а-а, он воно що…
_сміюсь
Зрозуміло: ти просто не второпав, про що йдеться. А йшлося про те, що я вирішив спробувати «порахувати число звіра». Для цього спочатку вписав низку «векторів 666» (або «таблиць множення на 666») в історію людства — але то був лише перший етап.
_соромлюсь
А от на другому етапі я вирішив пошукати, які суспільні інституції проіснували протягом 666 років. Природно, найбільше мене цікавили ті інституції, що сконали в ХІХ-ХХ століттях. Отже, їхній початок треба було шукати років на 650-700 раніше — а це ХІІ-ХІІІ століття. Туди-сюди, кругом-бігом, «плюс-мінус крокодил»… Отож я прикинув, що з'явилося «тоді» та зникло «ось майже зараз». А потім проаналізував історичні джерела на предмет дат появи і зникнення інституцій. З усього того, що спало мені на думку, близько 666 років проіснувала Святійша Інквізиція і точно (!) 666 років — держава Івана Калити, «собирателя земель русских» ©.
21:45
+2
Так, стріляли ракетами з літаків і вертольотів.