До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Росія захопила три кораблі ВМФ України

Росія захопила три кораблі ВМС України під час виходу з Керченської протоки — бронекатери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яна Капу».

На Азовському морі стає спекотно...

Джерело матеріалу:
+2
23:01
83
RSS
23:03
+1
Захоплення кораблів ВМФ — це вже не зупинка цивільних суден…
23:10 (відредаговано)
+1
«За оперативною інформацією захоплено малий броньований артилерійський катер „Бердянськ“ і рейдовий буксир „Яни Капу“, які буксируються. Малий броньований артилерійський катер „Нікополь“ заблокований та слідує у супроводі окупантів. 6 українських військовослужбовців зазнали поранення», — йдеться в повідомленні ВМС Збройних сил України.
_здивований
У ФСБ РФ відкидають звинувачення і стверджують, що українські судна повертаються назад.
23:14
+1
На 22:00 президент України Петро Порошенко скликав засідання Воєнного кабінету у зв'язку з нападом російських кораблів на українські в Керченській протоці.
23:29
+1
Юрій Луценко повідомив, що через дії РФ відкрито провадження «ведення агресивної війни». Військову прокуратуру Південного регіону та частину прокуратури зони ООС піднято по тривозі.
23:51
+1
Весь склад ВМС піднято по тривозі, всі кораблі виходять в море.
23:53
+1
Сьогодні о 0:00 відбудеться засідання РНБОУ, на якому розглядатиметься питання про оголошення воєнного стану, повідомив Олександр Турчинов.
23:56
+1
«НАТО повністю підтримує суверенітет України та її територіальну цілісність, включаючи її навігаційні права в її територіальних водах. Ми закликаємо Росію забезпечити безперешкодний доступ до українських портів в Азовському морі відповідно до міжнародного права»,заявила прес-секретар Альянсу.
23:58
+1
Україна терміново скликає Раду безпеки Організації Об'єднаних Націй з-за російської агресії біля Керченської протоки, повідомила посол України в Естонії Мар'яна Беца в мікроблозі Twitter.
00:22
+1
ЄС очікує, що РФ відновить свободу руху в Керченській протоці і закликає усіх до стриманості, щоб відбулась негайна деескалація ситуації. «Ми очікуємо, що Росія відновить свободу проходу в Керченській протоці і закликаємо всіх діяти з максимальною стриманістю, щоб негайно провести деескалацію ситуації», — зазначається в заяві речника Європейської служби зовнішніх зв'язків Майї Косьянчич.
00:23
+1
Атака росіян в Азовському морі: в мережі опублікували запис переговорів військових.
00:43
+1
Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує пропозицію Воєнного комітету щодо запровадження воєнного стану через напад на українські кораблі біля Керченської протоки.
_шкодую
Через відсутність ТБ я дивився інтернет-трансляцію засідання РНБОУ по «5 каналу»в мережі. Трансляція час від часу «лягала», але наскільки я зрозумів, воєнний стан планують оголосити на 60 діб…
воєнний стан планують оголосити на 60 діб…

Здається такий термін записано в Конституції.
01:47
+1
Турчинов заявив про активну підготовку військових підрозділів РФ на кордонах з Україною — саме тому, за його словами, необхідне рішення щодо запровадження воєнного стану в Україні.
07:07
+2
Сьогодні, 26 листопада 2018 р. ВРУ о 16 годині розгляне питання про ВОЄННИЙ СТАН. Це все дуже серйозно і небезпечно. Може розпочатися відкрита війна Московії проти України.
07:08
+2
Оце є відповідь Московії, щоб зірвати отримання Томоса.
Ага, відповідь на нашу "пробну кульку" _шкодую
Принаймні зима не буде «сумною», це точно _шкодую
Тепер ми точно знаємо, що буде, коли Томос таки дадуть.
Те, що й обіцяли: кровопролиття _шкодую
«Спасать православних» — повномаштабна війна.
Причому війна релігійна. По суті — новий хрестовий похід. _шкодую В ХХІ столітті…
Фух. Я вже думала, що то мені привиділося. Але в інших людей склалася схожа картинка.
Частина 1
Чистина 2
Коментарі там теж варто прочитати.
Невже ми виграли той хрестовий похід до його початку?
13:16 (відредаговано)
+2
Ми виграли той хрестовий похід, ще коли я в 1993 році, на піку нашестя Марії Деві Христос з «юсмаліанами» зробив просту арифметичну операцію:
1991 — 1325 = 666
Бо вже тоді стало зрозумілим: Держава Пітьми сконала, й ми тепер мусимо запобігти її відродженню, заходу «на друге коло». Бо в основі будь-якого процесу лежить його розуміння. Бо сказано:

Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість.

Я порахував число звіра, все решта — похідне звідси.
09:11
+2
Радбез ООН збереться на екстрене засідання щодо ситуації в Україні. Засідання відбудеться о 18:00 за Києвом у понеділок, 26 листопада. В Нью-Йорку на цей момент буде 11:00…
11:38
+2
Перед засіданням РНБО Президент провів консультації з НАТО. Воєнний стан треба, щоб кораблі НАТО увійшли в Чорне море. А потім, мабуть, і в Азовське.
22:21 (відредаговано)
+1
Військовий стан. 30 днів. Регіони: Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Азово-Керченської акваторії.
06:06 (відредаговано)
+2
Додай Запорожську і Донецьку області.
06:40 (відредаговано)
+1
Перепрошую, це УНІАН підкачав! В іншому повідомленні справді вказані ще 2 області…

23:21
+1
Трампу «не сподобалася» ситуація з захопленням українських кораблівТрамп-пам-пам явно не очікував, що «друг Володька» перегне палицю аж настільки...
Атака РФ біля Керченської протоки: захоплені українські моряки дають неправдиві свідчення під тискомВМС
06:02
+2
Свідчення наших моряків — це для споживання москвинів.
ВВХ**ло все робить виключно для «споживання» лохторатом всередині РФ. У нього нема іншої мети, окрім як пограбувати остаточно ошизілих людців — а для цього треба триматися біля владного керма… Ото й усе. Тому ВВХ**ло з штанів вистрибуватиме, але зображатиме «великого, грозного и ужасного», якого весь світ боїться.
_заспокоюю
Ясна річ, що наші моряки, які зізнаються в агресії проти РФ — це робота на російський «лохторат». Мовляв, «злобних укрів» виловили й нігтем притиснули, а головна заслуга тут — ВВХ**ла… Ото й усе.
08:14
+2
Пройшла інформація, що наші кораблі не мали боєкомплекту. Ось чому наші не стріляли у відповідь. Так було задумано цю пастку для Московії. І вона в неї потрапила!
Це було відомо ще вчора. Я це просто не став коментувати, бо дуже політична тема з 2МініДописів" і без того випнулась на перший план в коментарях… Я б не хотів надмірної політизації Світоча — НМД, тут мають переважати все ж теми «духовного» плану… Просто момент зараз такий, що без політики не обійтись.
_соромлюсь
А так — справді, наші кораблі тривіально не мали чим стріляти.
_соромлюсь
Загалом-то, хлопці знали, на що йшли.
08:29
+1
Поки що розвиток ситуації особисто мене… більше задовольняє, ніж не задовольняє. Безумовний мінус для нашої сім'ї в тому, що дочка і наша годувальниця Люся працює зараз в Вінниці. Отож щойно вона виїхала в регіон, де введений воєнний стан… У всіх на душі через це не комільфо, ясна річ.
_шкодую
Ну, а остаточно ситуація стане зрозумілою десь в неділю, 2 грудня — по завершенні саміту G20. Раніше зустрічі ВВХ**ла з Трампом не можна очікувати на остаточне формулювання позиції США. Лише після того стане зрозумілим, варта шкурка вичинки чи не варта.
14:21
+2
Тимуре, а звідки ти взяв цифри 1325?
1991- 1325=666
15:02 (відредаговано)
+1
Як це — звідки?!
_здивований _здивований _здивований
Вже стільки років минуло… Ну так — 25 років, чверть століття!!!
_здивований _здивований _здивований
І ти хочеш, щоб я тобі через чверть століття неодмінно назвав джерело, яким користувався в 1993 році… Та я не пам'ятаю таких подробиць, друже!
_соромлюсь
Але ця дата настільки відома, що…
Та от сам посуди! Ось що написано в російській Вікіпедії про 1325 рік (мовою оригіналу):

  • Князь Юрий Московский убит в Орде Дмитрием Грозные Очи. Ордынцы его казнили. Ярлык великого князя владимирского получил следующем году Александр Михайлович, а московского князя — Иван Данилович Калита.
  • 1325—1340князь Московский Иван Данилович Калита. Он добивается права собирать дань для ордынских ханов с русских земель, используя её часть для укрепления и расширения княжества. Москва стала самым богатым княжеством, политическим и церковным центром Руси.

Втім, абсолютно те саме написано в будь-яких книжках, підручниках з історії, в довідниках… Але назвати конкретне джерело, яким я користувався в 1993 році?! Не пам'ятаю, вибач…
_соромлюсь
Я просто розмотав історичний ланцюжок назад, ото й усе!
  • СРСР розвалився в 1991 році.
  • СРСР — це, в цілому й загальному, трансформована Російська імперія.
  • Російська імперія народилася з Московського царства.
  • Московське царство народилося з Великого князівства Московського й Володимирського.
  • Велике князівство Московське й Володимирське — це продукт об'єднання Московського князівства і Володимирського князівства, перший акт укрупнення Івана Калити.
  • В якомусь там році Іван Калита («собиратель земель русских») сів на Московський стіл — а в якому саме???

Отож я відкрив якийсь там підручник історії, де й побачив: сталося це у 1325 році!!! Після чого і зробив цю дуже складну математичку операцію:
1991 — 1325 = 666
Ошизів. Пішов до іншої бібліотеки, пошукав у тамтешніх книжках. Але скрізь і всюди була одна й та сама дата: Московським князем Іван Калита став у 1325 році.
_не_знаю
Я нічого не вигадав, так написано скрізь і всюди. А отже, держава Івана Калити простояла рівно 666 років.
_не_знаю
Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість…

UPD. До речі, якщо ти мені не віриш — поїдь в Обухів, зайди в будь-яку тамтешню бібліотеку, подивись якийсь підручник з історії Середньовіччя Східної Європи. Гарантую: про те, що Іван Калита став Московським князем саме в 1325 році, там буде написано також — скільки не шукай.
18:57
+2
Дякую, друже Тимуре. Я не просив ДЖЕРЕЛО. Хотів зрозуміти, що це за цифра. От що значить не точно поставлене питання…
19:46 (відредаговано)
+1
А-а-а, он воно що…
_сміюсь
Зрозуміло: ти просто не второпав, про що йдеться. А йшлося про те, що я вирішив спробувати «порахувати число звіра». Для цього спочатку вписав низку «векторів 666» (або «таблиць множення на 666») в історію людства — але то був лише перший етап.
_соромлюсь
А от на другому етапі я вирішив пошукати, які суспільні інституції проіснували протягом 666 років. Природно, найбільше мене цікавили ті інституції, що сконали в ХІХ-ХХ століттях. Отже, їхній початок треба було шукати років на 650-700 раніше — а це ХІІ-ХІІІ століття. Туди-сюди, кругом-бігом, «плюс-мінус крокодил»… Отож я прикинув, що з'явилося «тоді» та зникло «ось майже зараз». А потім проаналізував історичні джерела на предмет дат появи і зникнення інституцій. З усього того, що спало мені на думку, близько 666 років проіснувала Святійша Інквізиція і точно (!) 666 років — держава Івана Калити, «собирателя земель русских» ©.
20:45
+2
Так, стріляли ракетами з літаків і вертольотів.