УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Генштаб ДУЖЕ просить...

Генеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити фото, відео зйомку та он-лайн трансляцію та не публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають:

  1. місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;
  2. рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;
  3. режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;
  4. завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);
  5. підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);
  6. організацію, чисельність та дислокація військ (сил).

Нагадуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Джерело матеріалу:
+2
17:40
217
RSS
17:42
+2
_чудово Треба?! Отже, треба! _чудово
20:52
+2
Я не маю БПЛА, а ти, друже?
А я і поготів! _сміюсь
13:44
+2
Вони ж не знають, що ми маємо пілотовані літальні апарати
Про наші військові пересування не можна говорити, ну то я й не буду.
Але про іноземні можна. Правда?
Так от. Була я на вихідних у Польщі. То польська армія маленькими порціями перекочовує на кордон з Україною. І в усіх громадських місцях підвищені заходи безпеки. Перед початком концерту з усіма учасниками провели бесіду протипожежну і показали, як користуватися вогнигасником.