УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Що для мене ЖИТТЯ?

Що для мене життя!!!
Це пазл. Так, пазл!
Який ми побачили, колись, на початку, ще коли були в лоні Всесвіту, серед своїх! Тоді, коли прийняли рішення, пройти досвід тут на Землі, чудовій, прекрасній, зеленій! Ми попросили дозвіл, обрали ТІЛО, час на складання пазлу, обрали уроки Долі, обрали Батьків, Друзів, Половинок, Вчителів, тих хто пхає, тих хто направляє, тих хто б'є, хто катує, хто Любить і хто Кохає! Взяли зобов'язання скласти Свій пазл СВОГО ЖИТТЯ!
Але з умовою, що картинку пазлу ми бачимо лише напочатку, і як бонус вкінці, щоб порівняти Як МАЛО БУТИ і що ми НАЖИЛИ! Які орієнтири? Інтуіція і Почуття, які ми проявляє до подій, людей, дій, природи! Підказки, які є на кожному кроці і бачить їх лише та людина, яка живе УСВІДОМЛЕННЕ ЖИТТЯ! Пам'ять стерта на рівні Розумового сприйняття. Пам'ятає лише Душа, яка не дає зорової картинки лише через ОБРАЗИ (картинки), ПОЧУТТЯ і ВІДЧУТТЯ!
Пазл, складає і не складається, в кожного по-різному!
Хтось живе, як всіх, аби не гірше не виділяючись, сірим, буденним життям, пазл і не думає складати не напружується, п'є, гуляє, задовільняє своє Его, не знаючи що ТІЛО не головне...! Хтось шукає ЗНАННЯ, живе дивакувато, вибивається з натовпу, на кого показують пальцем, захоплюються,..., але для неї це не важливо, вона рухається до БОГА, складає свій ПАЗЛ СВОГО ЖИТТЯ! Так, не все виходить, помиляюся, картинка то складається, то руйнується, склалась одна картинка, друга не звідти… Та Бог оберігає, бо вона вчиться, вона Учень!!!
І перші, і другі, і треті, і… йдуть до Божестної мети, але одні через БІЛЬ, інші через РАДІСТЬ.

Автор:
Олена Редько
Джерело матеріалу:
+3
20:41
239
RSS
21:49
+2
_троянда Істина! _браво
21:51
+2
До речі, хоча це й міні-допис… вітаю з першим дописом на Світочі!
_троянда _закоханий _троянда
Пишіть більше, нам потрібні активні автори! Дуже-дуже!!!
22:22 (відредаговано)
+2
Ой, Олено, які серйозні думки явила ти в цьому дописі. Вітаю! Правильно, що людина є учнем і має учителів. Отже не сама вона складає пазл майбутнього свого життя. Їй допомагають формувати майбутнє життя в тілі її учителі. І мабуть не все життя, а кілька ОПОРНИХ ОРІЄНТИРІВ.
22:26
+2
Не забути б: варто десь розмістити картинку з калейдоскопа. Це підсилить твій допис, Олено. Як формується наступне життя в тілі, я описав у дописі ДОДОМУ, ДОДОМУ.
На мою думку, цей справді тягне на повноцінний допис, а не на міні-допис. Отже, «просто допис» авторства Олени Редько має бути на порядок сильнішим! Тому чекаю з нетерпінням…
_чудово
22:53
+2
Ось така картинка з калейдоскопу:
Гарні думки. Іноді, справді, тримаєш в руках шматочки. І ніби це все твоє життя, і багато їх є, а разом вони не складаються, і картинки нема.