УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Завершальний акорд

Українська делегація прибула до Стамбула
для отримання Томосу про автокефалію

В рамках візиту відбудеться також зустріч з турецьким президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом.


Українська делегація, яка отримуватиме Томос про автокефалію Православної церкви України, вже прибула до Стамбула. На знімку крім Парубія, видно третього президента України Віктора Ющенка, міністра оборони Степана Полторака, предстоятеля ПЦУ Епіфанія та інших.

Також в урочистостях з нагоди підписання і вручення Томосу візьме участь президент України Петро Порошенко. В рамках візиту до Туреччини також відбудеться зустріч з президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Джерело матеріалу:
+1
12:15
263
RSS
12:16
+1
Процес вийшов на фінальну стадію.
14:04 (відредаговано)
+1
Підписання Томосу для ПЦУ — субота, 5 січня 2019 року, 12:41


LIVE | Томос для України: церемонія підписання
(Відеозапис прямої трансляції):

Дякую, що зафіксували час підписання. Це київський час? Я дивилася по телевізору. Емоції переповнювали. Важко повірити, що за моє коротке життя відбулося стільки кардинальних змін.
19:07
+2
Що скажете на рахунок цього_розгублений
23:54 (відредаговано)
+2
Я не знаю, який з того Влада Роса астролог, бо його прогнози рідко справджуються, хоч його й кличуть на всі канали. А от час підписання напевно якийсь кращий астролог вибирав, бо там дуже корисні для нової Церкви аспекти.
Так, це все відбулося перед сонячним затемненням і на СТАЦІОНАРНОМУ Урані, бо в нього швидкість лише 2% від середньої. Але то лише додає ваги цьому моменту.
Для початку, УСІ планети перебувають над горизонтом — надзвичайна відкритісь і оптимізм. Про людину сказали б — екстраверт.
По-друге, сім планет в західній півкулі — націленість на співпрацю.
По-третє, П'ЯТЬ планет в Козерозі (Сонце, Місяць, Меркурій, Сатурн і Плутон) — це найзаконніший з усіх знаків. Такі скупчення дуже рідко бувають.
Четверте, Сонце і Місяць стоять у з'єднанні з Сатурном — ще один показник законності, справедливості й міцності.
П'яте, Плутон майже в зеніті, менше 3 градусів від точки МС (Medium Coeli — середина неба). Людям з таким Плутоном часто пророкують блискучу кар'єру і неймовірну славу. Тут, певно, вся процедура трохи затяглася, бо якби підписали о 12.30, то було би точне з'єднання. До речі, в гороскопі України Плутон теж на МС стоїть.
Шосте, чотири планети в дев'ятому домі — це дім релігії, духовності та науки. Куди вже краще для Церкви?
Сьоме, чотири планети стоять в своїх знаках (Марс, Юпітер, Сатурн, Нептун) — вони дуже сильні. Правда, це буде ускладнювати прийняття рішень, бо кожен раз доведеться шукати компроміс між духовністю, законом і силою.
Трохи псує картину управитель асцеденту (це обличчя, як нас бачать інші) — Венера в Скорпіоні. Ревнощі, інтриги, підступність. До того ж вона стоїть в сьомому домі, а це сильна залежність від думки інших і бажання всім подобатися.
Ну, це так, коротко. І це моя думка, а я не дуже авторитетний астролог.
Дзвінка Сопілкарка вже висловилася, отож дозвольте вставити мої «п'ять копійок»! Порівняйте дві цитати…

№1 — Вручення Томосу українській церкві може обернутися катастрофою, розкрито причину: «Несподівані втрати»

Дату вручення Томосу Православныій церкві України обрано досить невдало, що може обернутися для нашої країни серйозними проблемами
Про це попередив українців астролог Влад Росс.

№2 (мовою оригіналу — щоб не було претензій!) — Косачев прокомментировал подписание томоса патриархом Варфоломеем

Подписание Константинопольским патриархом Варфоломеем томоса для новой украинской церковной структуры является политическим, а не церковным актом, заявил глава комитета Совета Федерации по международным делам Константин Косачев, передает ТАСС.
По его мнению, это может привести к катастрофическим последствиям для Украины. «Это очередной шаг к разрушению единства православия, последствия которого будут катастрофическими прежде всего для самой Украины и ее народа», — сказал Косачев.

Пропоную самостійно визначитися, чим обидва прогнози (української «Політеки» та російської «Парламентской газеты») відрізняються, окрім мови?!
_сильно_сміюсь _сміх _сильно_сміюсь _сміх _сильно_сміюсь
Особисто мені здається, що і тут у нас, і там у них користувалися одним «темником». Але ж питання Томосу для ПЦУ є критичним в плані зламу такої «духовної скрєпи руссского міра», як «Руссскоє Православіє», тому обирати не доводиться — отож і палять свою агентуру немилосердо!
Ага. А ще там Нібіру побачили, певно над Стамбулом.
_сміюсь _сильно_сміюсь
_сміюсь ППЦ _сміюсь
Так, час Київський «зимовий» (астрономічний) — я дивився трансляцію по УНІАНу, та й на відео можете перевірити на (3:09:42):

… починаючи із цього моменту, починаючи із цієї секунди, за Київським часом це дванадцята година і сорок одна хвилина...
Важко повірити, що за моє коротке життя відбулося стільки кардинальних змін.

А мені чомусь навпаки легко. Китайці нібито стверджують, що побажання «жити в епоху змін» — це крутий прокльон. Я багато разів (причому від самого дитинства) вгрузав у такі ситуації, коли інші тільки безпорадно скиглять: «Ну чому я?! Чому не інший?! За що мені це лихо», — однак я з подібних ситуацій щоразу виплутувався, причому нерідко, як-то кажуть, «з блиском». Отож з часом дійшов простого висновку: «Як добре, що на цьому місці опинився саме я! Інший би на моєму місці просто не витримав...»
_сміюсь

Так само і тут. Я думаю, що ми всі зійшлися в Україні, в цьому часі (та ще й на Світочі перезнайомилися), бо інші на нашому місці просто б не витримали!.. Отож жити тут і зараз — велика честь і милість Всемогутнього до нас!..
_браво
Тож пишаймося цим!!!
13:42 (відредаговано)
+1
#ТомосНаш — урааааааа!!!

УНІАН, повідомлення від 6 січня 2019 року, 10:29 за Київським часом

Вселенський патріарх Варфоломій вручив томос про надання автокефалії Православній церкві України її предстоятелю, митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.
Церемонія вручення томосу відбулась у соборі святого Георгія у Стамбулі, що є резиденцією Константинопольського патріарха.
15:04
+2
У церкві Святого Георгія в резиденції Константинопольського патріархату відбулося богослужіння, під час якого Вселенський патріарх Варфоломій передав предстоятелю новоствореної Православної церкви України Епіфанію Томос, який проголошує автокефалію. З цим указом офіційно завершується процедура отримання Україною церковної незалежності.


Томос написав на пергаменті афонський художник, каліграф Лукас з афонського монастиря Ксенофонт. Вже 7 січня Томос виставлять у Софійському соборі, де його зможуть побачити всі охочі.
23:51
+2
У Києві приземлився літак з Томосом: його кортежем доправлять до Софійського собору – ЗМІ
_браво _браво _браво
Слава Всемогутньому! Бо я переживав, що росіяни можуть з придурі шмальнути «Буком» по літаку, в якому переправлятимуть Томос! А тепер все. Тепер можна тільки скинути ядрьону бомбу на Софію Київську — але «православна» Росія на таке не піде.
11:41 (відредаговано)
+2
У Святій Софії в Києві на Різдвяній літургії представляють томос (наживо)

На УНІАНі відбувається пряма трансляція через Радіо «Свобода», на Ютубі пряму трансляцію веде Громадське ТБ. Дивитися зараз я це не буду: ми терміново добиваємо 7-му книгу, вже відтермінований строк здачі — 15 січня, а завтра, 8 січня мені ще вичитану (з монітора!) верстку 6-ї книги здавати… Коротше, у нас дурдом. Тому я повішу сюди переадресацію на відеозапис трансляції, коли на Ютубі з'явиться.
_стежу
А так все, тема отримання Томосу закрита — хіба що якісь дрібниці вилізуть…

P.S. І як там вітаються сьогодні зразкові юдеї Київського патріархату Православної церкви України? Христос народився — славімо Його! _ангел
P.P.S. Якщо чогось там треба в минулому — я зараз в 1975 році… _сміюсь
11:59
+2
Щасливо тобі, друже!
18:46 (відредаговано)
+1
LIVE — Радіо «Свобода», відеозапис 7.01.2019 | Різдво. Святкова літургія в Софії Київській. Представлення томоса

19:18
+2
Наразі під документом про автокефалію Православної церкви України стоїть підпис тільки патріарха Варфоломія.

Через два дні у Стамбулі відбудеться Синод Вселенського патріархату, усі єпископи, які прибудуть на цей Синод, поставлять свої підписи під томосом.

«Томос, який сьогодні представили у Софії Київській, сьогодні ж перенесуть до храму «Теплої Софії», де його зможуть побачити усі бажаючі щодня з 8:00 до 18:00. Доступ до документу буде вільний. Через два дні у Стамбулі відбудеться Синод Вселенського патріархату. Усі єпископи, які прибудуть на цей Синод, поставлять свої підписи під томосом. Наразі стоїть підпис тільки Патріарха Варфоломія. Після цього сувій томосу навіки повернеться в Україну», — зазначив він.
Томос про автокефалію ПЦУ повернувся в Україну — причому… в Рівне!!! Про це під час промови у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне заявив президент України Петро Порошенко: «Сьогодні вранці Томос повернувся до України. І рішенням предстоятеля (Епіфанія — ред.), з благословення його святості (Філарета — ред.), сьогодні він тут, в Рівному, з нами разом на молитві. І ви зможете побачити його на власні очі…»