УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

"Близько 80 священиків УПЦ МП уже поїхали в Росію" – протоієрей ПЦУ

«Я не знаю, наскільки точні ці дані, але десь близько 80 священиків Московського Патріархату вже поїхали в Росію». Про таке в ефірі «5 каналу» розповів протоієрей Православної Церкви України, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Полтава Олександр Дедюхін. На його думку, поїхали найрадикальніші представники УПЦ МП.

Також священник ПЦУ вважає, що не всіх з УПЦ МП треба приймати в нову Православну Церкву України. «Зовсім страшних людей, як митрополит Павло, приймати не потрібно», – наголосив він.

І пояснив, що наразі діє такий механізм переходу парафій УПЦ МП до ПЦУ: «Церковна громада пише заяву правлячому архієрею ПЦУ про перехід. Архієрей приймає рішення – прийняти цю громаду, чи не прийняти, і відповідно, священика вводять у штат ПЦУ».


А мені чомусь пісня Макаревича згадалася:

Джерело матеріалу:
+1
17:37
195
RSS
17:38
+1
Пацюки драпають!..
Втікають найслабші, які не мають ні сил ні бажання воювати на чужій землі за ідею, яку вони не поділяють. А от іденйні ще довго будуть у нас сидіти, воду каламутити. А найталановитіші перейдуть у ПЦУ і будуть підривати її з середини. Тому дійсно не треба усіх без розбору приймати.