УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Екранізація православного акафісту "Слава Богу за все"

Розширена версія православного акафісту «Слава Богу за все». Крім оригінальних текстів автора акафісту були додані тексти від автора цього відео. Відкрийте для себе надзвичайний світ Божественної духовності!

По причині того, що наш шановний п. Тимур Литовченко забарився із виправленням вказаних недоліків відеоролика зробленого на основі моєї оригінальної презентації цього акафісту, що є Світочі вже доволі давно, то я внісши всі необхідні корективи і доповнивши акафіст своїми авторськими слайдами на обговорення спільноти цього сайту виставляю його вже не у вигляді презентації, а у відеоформаті! 

Приємного сприйняття!

Автор:
Автор акафісту - Трифон Туркестанов, автор презентації - astronom1987
+3
12:04
203
RSS
14:10
+2
А музика чия? І хто виконавець музики? Бо Ютуб на це звертає увагу…
P.S. Те, що моїх виправлень не стали чекати — це правильно. _чудово
14:51
+2
Найперше дякую за українізацію акафісту. Є таке: Дякую, шо наповнив природу законами Твого буття . Основним законом живої природи є: одне одного поїдає .
18:04
+2
Акафіст українізовував не я. Текст є у вільному доступі в Інетрнеті. Якщо комусь дійсно буде цікаво, то опублікую список аудіо, що були в презентації.
Цей список аудіо краще опублікувати в описі відео на Ютубі. Інакше Ютуб може викотити претензію за використання ліцензійної музики. _шкодую
18:36
+2
youtube тепер коли бачить використання якого контенету захищеного авторськими права просто каже, що буде показувати якусь рекламу в ролику. І все.