УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

У львівському підземеллі знайшли середньовічний меч

Середньовічний меч (ймовірне датування — ХІV ст,) був знайдений під час проведення ремонтних робіт у центрі Львова в т.зв. п'ятому підземеллі, досі закритому для вільного відвідування.

Як відомо з історії, у ХVІ ст. в будинку над п'ятим підземеллям оселилися перші у Львові єзуїти, які прибули сюди з метою зведення в місті костелів.

Науковий співробітник Львівського історичного музею Олександр Олешко вважає, що в період ХІV-ХV століттях на цих територіях відбувся ряд битв Польсько-Литовської держави (князівства) і Тевтонського ордену. Воїни-хрестоносці воювали, зокрема, мечами, аналогічними знайденому. Втім, дискусія серед істориків щодо походження виявленого артефакту триває.


На Zaxid.Net можна переглянути відео, присвячене знахідці.

Джерело матеріалу:
0
15:20
182
RSS
15:25
+1
Шкода, що на Ютубі немає відео…
А на площі Ринок буде ще один ресторан. Таке враження, що у Львові лише їдять. _сумний
Та скільки москалі не приїжджають в Україну — від кожного неодмінно буде відгук про якість і смачність українських страв у сполученні з дешевизною. А якщо до нас люди їдуть натовпами, немовби з голодного краю (хоча чому «немовби»?..) — бізнес відповість збільшенням точок харчування.
_вибачаюсь