УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Райхсбюргери

В Австрії (а також по всій Європі) зростають місцеві неонацисти, які ностальгують за Третім Райхом. Цікаво, що вони пов'язані… з РФ — «переможницею нацизму»!

Зокрема, суд австрійського міста Грац засудив до 14 років позбавлення волі 42-річну Моніку Унгер — лідерку радикальної організації «Конфедерація Австрія» (Staatenbund Osterreich). Її визнали винною в зраді, оскільки Унгер вимагала від австрійської армії повалити уряд і просила президента РФ «ввести війська». На лаві підсудних разом з Унгер опинилися ще 13 її сподвижників, які активно брали участь в протестах в 2017 році. Всіх їх засудили до різних термінів тюремного ув'язнення. Загалом, за останніми оцінками, в «Конфедерації Австрія» налічується близько 2,6 тис. осіб.

Райхсбюргери з'явилися ще в 1980-ті роки — саме в період гострого протистояння між США Рональда Рейгана і СРСР. Ще від самого початку вони були схильні до впливу Кремля. Цікаво, що під час української Революції Гідності вони поширювали кремлівські тези і підтримували Кремль, в тому числі в контексті прямого протистояння між Росією і НАТО. Нечисленних і роз'єднаних «Громадян Райху» тоді спокусив образ стронґмена Путіна — збирача земель і проповідника реваншизму.


Більше читайте в оригінальній статті.

Автор:
Владислав Гірман
Джерело матеріалу:
+2
23:10
175
RSS
23:12
+2
Цікавинка з Австрії.
08:56
+2
Посадили, значить міцна влада. Плюс удар по Московії.