Із соцмереж

Російські війська атакували українські позиції біля села Сизе під Луганськом з території Російської федерації, один військовослужбовець отримав важкі поранення.


Сизе знаходиться на самому кордоні з РФ і поблизу лінії фронту у Станиці Луганській, вважалося останні роки тихим місцем. Позиції 46-ї десантно-штурмової бригади були атаковані безпілотником, який прицільно скинув бойову гранату. Один наш воїн важко поранений, множинні осколкові поранення спини. Військові медики підтверджують — це не випадковий вибух, поранення — бойове.

Зараз за життя десантника борються лікарі. Цілком ймовірно, атака вчинена з території РФ, в районі, який безпосередньо примикає до ділянки розведення в Станиці Луганській. У будь-якому разі, російське командування не могло не контролювати запуск безпілотника в цьому районі.

Не визнана війна триває під акомпанемент заспокійливих політичних заяв, відірваних від реальності.

Автор:
Юрій Бутусов
+2
01:37
370
3

Резолютивна частина рішення суду ООН на підтримку позицію України у позові проти Росії

Суд,

(1) Тринадцятьма голосами до трьох,
Відхиляє попереднє заперечення Російської Федерації щодо відсутності у Суду юрисдикції на підставі частини 1 Статті 24 Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму;

(2) Тринадцятьма голосами до трьох,
Постановляє про наявність юрисдикції на підставі частини 1 Статті 24 Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму;

(3) П’ятнадцятьма голосами до одного,
Відхиляє попереднє заперечення Російської Федерації щодо відсутності у Суду юрисдикції на підставі Статті 22 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації;

(4) Одноголосно,
Відхиляє попереднє заперечення Російської Федерації щодо неприйнятності Позову України в частині за Міжнародною конвенцією про ліквідацію всіх форм расової дискримінації;

(5) П’ятнадцятьма голосами до одного,
Постановляє про наявність юрисдикції на підставі Статті 22 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації розглядати вимоги України за цією Конвенцією, а також про прийнятність Позову у частині цих вимог.Ми це зробили! Беззаперечна перемога України на одному з найвпливовіших судових майданчиків світу стала реальністю.

Буквально вчора ми з вами обговорювали, яку сторону обере Суд. А вже сьогодні Суд безпрецедентною кількістю голосів став на сторону України, на сторону кожного постраждалого на Донбасі і їх родин, за кожного кримського татарина і етнічного українця, які сьогодні знаходяться в тимчасово окупованому Криму.

Це — перемога засадничих норм і принципів міжнародного права, перемога права над силою.

Олена Зеркаль

Who is Mr. Zelenski? Яким є Зеленський насправді? Здається, що обійнявши посаду президента, він продовжує залишатися в звичному амплуа актора і шоумена, граючи певну роль.

Однак деякі нещодавні події й обставини дозволили суспільству побачити в Зеленському щось нове — те, про що раніше лише висувалися здогади — його реальну особистість. Прагнення Володимира Олександровича усіма засобами домогтися Нормандське зустрічі, скандал з Дональдом Трампом і прес-марафон тривалістю 14 годин продемонстрували, що навіть найбезглуздіші припущення щодо персони шостого президента України блякнуть сьогодні перед обличчям об'єктивної реальності. Картина особистості Зеленського остаточно склалася в психологічний портрет...

Цей матеріал варто було б розмістити в розділі "Відео", проте там у мене нема теки на кшталт "Політичне". Й заводити не хочеться… Отож розміщую тут.

Таким чином, фіксуємо диспозицію:

1. Вчора, 1 жовтня 2019 року, з'явилися відомості (через росЗМІ!), що українська делегація на переговорах в Мінську погодила т.зв. «Формулу Штайнмаєра».

2. Далі, за годину (!!!) президент Володимир Зеленський провів брифінг, на якому підтвердив, що українська сторона на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську відповіла на лист спеціального представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка, що погоджує так звану «формулу Штайнмаєра» — отже, ще ніхто нічого не підписав, але збирається...

3. Далі, біля Офісу президента відбулася акція протесту, на якій закликали створити «штаб спротиву капітуляції». Окрім того, люди почали виходити на Майдан...

4. Нарешті, в програмі "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем ситуацію проаналізували Олексій Арестович і Тетяна Острікова:

Останнє відео вважаю найбільш цінним та інформативним.

Що ж, стежимо за розвитком ситуації! Стежимо уважно...


UPD. Додаю ще й відео Айдера Муждабаєва:Цей повчальний випадок стався в одній звичайній школі, де в одному класі вчаться найрізноманітніші діти, хтось із забезпечених сімей, а хтось із самих звичайних.

Група особливо активних мамашек на батьківських зборах запропонувала оновити шкільні парти. Розгорілася суперечка, старі парти були в нормальному стані і ще могли б послужити учням. Але мамашки ніяк не заспокоїлися і в підсумку, більшістю, ініціатива була прийнята.

Тільки сім сімей опинилися проти, у них просто не було фінансової можливості оплатити нові парти.

Тоді один чоловік запропонував тим, кому кошти дозволяють, здати грошей побільше, щоб всі діти сиділи за однаковими новими партами. Адже далеко не всі батьки можуть собі це дозволити, а розділяти дітей на бідних і багатих не можна. Активні мамашки виступили проти цієї ініціативи і було прийнято рішення, що ті діти, чиї батьки гроші здадуть, сидітимуть за новими партами, а хто ініціативу не підтримає, діти тих залишаться сидіти за старими. На тому й порішили, тільки той чоловік гроші не здав і виховувати активісток більше не став.

Через кілька днів дітки багатих батьків вже сиділи за новенькими партами. І щоб не псувати загальний вигляд оновленого класу, старі парти демонстративно пересунули в дальній куток класу. За цими партами залишилися сидіти 8 школярів, батьки яких гроші не здавали, утворюючи тим самим своєрідне гетто з «бідних» учнів.

Та не встигли мамашки порадіти новим партам, як буквально на наступний день в клас привезли вісім нових парт та стільців, в рази краще тих, що купили вони. Як з'ясувалося пізніше, той чоловік, що кликав до голосу совісті багатих батьків і пропонував оплатити парти і для «бідних» дітей, виявився вельми успішним бізнесменом. Він взяв і оплатив для цих вісьмох дітей нові меблі, таким чином провчивши зарозумілих багатіїв.

Але активні мамашки уроку не зрозуміли, вони заголосили про дискримінацію, адже тепер парти їх улюблених діток були не найкращими в класі...

Батько, який все це придумав, пояснив свій вчинок соціальним експериментом і нагадав зарозумілим мамашкам, що ж вони самі хотіли, щоб у однієї частини дітей парти були краще, ніж у інших, ось тепер так і вийшло. Тому — все справедливо...Автор:
Не зберігся.

Проводячи розмежувальну лінію по окультизму, ми чітко відокремлюємо езотеричне таємне чи закрите суспільство від церкви і від секти. І ті, й інші можуть претендувати на езотерічность свого знання, проте їм не вистачає прагматизму. Для релігійної людини головне — віра, для оккультиста з таємного чи закритого товариства головне — знання (або те, що він приймає за знання). Для Церкви всемогутність була і залишається за Богом, для сектантів — за лідером секти; члени окультного товариства «Монастир Гартленд» вважають, що спроможні здобути божественну могутність, піднімаючись сходами посвяти до вищого знання: 1) гобіт, 2) людина, 3) арій, 4) ельф, 5) боголюдина.

У цьому окультисти сходяться з вченими, однак якщо раціональна наука шукає відповіді на питання у зовнішньому світі, то окультні практики рекомендують частіше заглядати всередину самого себе.

Уявіть, що ви безсмертні. Просто уявіть. І при цьому володієте всемогутністю. Ви можете створювати світи. Спостерігати за ними. Керувати ними. Руйнувати їх. Це повинно бути кумедним, але рано чи пізно набридне. Вивчати природу навколишньої вас дійсності вам нецікаво — на додаток до всього ви ще й всезнаючий. Ви страждаєте від нудьги. Ваша вічність стає все більш прісна. Безсмертя, всемогутність і всезнання вже в тягар.

І що ж ви робите? Ви створюєте новий світ. Ні, цілий всесвіт. Задаєте вихідні умови, налаштовуєте параметри. І самі вступаєте в гру.
Ваш персонаж — випадковий, за замовчуванням має мінімум знань про ту реальність, в яку поміщений, і наділений мінімумом фізичних умінь. Пам'ять про вас справжнього стерта абсолютно — це необхідно для повного занурення. Ігровий процес кінцевий — ну хоча б тут, хоча б на час, ви можете відчути красу смертності, невідання і безпорадності, відчути всю повноту смаку буття.
Основна мета відсутня, адже досягнувши її ви б вийшли з гри. І тому весь сенс зводиться до пошуку відсутньої мети.
Нарешті ви майже щасливі. Насолоджуєтеся відмінною графікою, непередбачуваністю сюжету і процесом пошуку сенсу. І лише скороминуща туга за чимось давно втраченим або забутим змушує вас іноді задумливо піднімати голову до неба ...
Автор:
Загублений автор, на жаль =(
+6
00:32
320
2

В Києві провели першу — організаційну репетицію Маршу захисників України. Репетиція відбулася на підприємстві «Антонов».

Після того, як президент оголосив, що традиційного параду на Хрещатику не буде, ветеранські організації повідомили, що вони 24 серпня самі проведуть марш. Про свою участь в хаході заявили 9 тисяч людей.

Стюардами на марші стануть члени київської Муніципальної варти. Як заявляють організатори маршу, зараз у них є повне порозуміння з силовими структурами.

Притча.

— Майстре, ти казав, що якщо я пізнаю хто я, то стану мудрим, але як це зробити?
— Для початку забери у людей право вирішувати хто ти.
— Як це, Майстре?
— Один тобі скаже, що ти поганий, ти повіриш йому і засмутишся. Інший тобі скаже, що ти хороший, і ти зрадієш. Тебе хвалять або лають, вірять тобі або зраджують.

Поки в них є право вирішувати хто ти, або який ти, тобі не знайти себе. Забери у них це право. І в мене також.

+4
17:47
297
6

Вчора, 27 квітня 2019 року, харківські футбольні ультрас влаштували показову урочисту ходу, присвячену 5-річчю ходи, під час якої прозвучала знаменита на весь світ кричалка:

Пунін — х**ло!!! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-а-а-а!..

Ось коротке (4:39) відео:

А ось довге (1:15:41) відео, на початку якого нарешті показано авторів кричалки:

Автор:
Тимур Литовченко

Вчора, 27 квітня 2019 року, харківські футбольні ультрас влаштували показову урочисту ходу, присвячену 5-річчю ходи, під час якої прозвучала знаменита на весь світ кричалка:

Пунін — х**ло!!! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-а-а-а!..

Ось коротке (4:39) відео:

А ось довге (1:15:41) відео, на початку якого нарешті показано авторів кричалки:

Автор:
Тимур Литовченко

Оголошено учасників інтервал-актів «Євробачення-2019». Нетта виступить в першому півфіналі з новою версією переможної пісні Toy і в фіналі з новим треком, прем'єра якого відбудеться пізніше; Dana International виступить в одному з півфіналів і в фіналі; Кончіта Вурст заспіває Heroes Монса, Монс виконає попурі з піснею Елені Фурейри, Елені заспіває пісню Вєрки Сердючки з 2007 року, а Вєрка заспіває пісню Нетти Toy.

До них приєднається Галі Атарі з піснею Hallilujah; Гал Гадот стане спеціальним гостем фіналу Євробачення-2019; — Ідан Райхель з'явиться з 24 музикантами і 26 фіналістами з піснею Boee; Група Shalva (з нац.отбора Ізраїлю) виступить з піснею Million Dreams.

Остаточні переговори з Мадонною ведуться. Гонорар за дві пісні — 1,3 мільйона доларів.

Перепрошую за надлишок російської мови, але в перекладі такі речі подавати не можна — тільки в оригіналі!!!


Пісня про ядерне бомбардування Америки і негрів, виконана [Концертним хором Санкт-Петербурга] під склепінням Ісакіївського собору (СПб, РФ) на честь свята 23-го лютого [2019 року]:

На подводной лодочке с атомным моторчиком
Да с десятком бомбочек под сотню мегатонн
Пересек Атлантику и зову наводчика:
«Наводи, говорю, — Петров, на город Вашингтон!»

Тру-ля-ля, тру-ля-ля,
Все могу за три рубля!
Здравствуй, новая земля
Неприятеля!

И на самолетике сверху друг мой Вовочка
Не с пустыми люками в гости прилетел,
На подводной лодочке да с атомным моторчиком
Экипаж веселую песенку запел: 

Тру-ля-ля, тру-ля-ля,
Можем все за три рубля!
Ты гори, гори земля
Неприятеля!

Сладко дремлют в Норфолке огоньки по берегу,
Спят усталые игрушки, негры тихо спят,
Ты прости, Америка, хорошая Америка,
Но пять сотен лет назад тебя открыли зря.

Тру-ля-ля, тру-ля-ля,
Все могу за три рубля!
Пополам гори земля
Неприятеля!

Свіжа стаття з сайту «Петр и Мазепа», начитана на Ютуб-каналі (резервному) "Самый сок 2":

Український боксер Олександр Усик готовий встати на захист Києво-Печерської лаври та її монахів, якщо «якісь радикально налаштовані люди» прийдуть звідси «щось забирати».

Ось що робить животворяща нагорода (орден Іллі Муромця), отримана з рук митрополита-розкольника Онуфрія...

+1
14:23
457
8
← Попередня Наступна → 1 2 3
Показані 1-15 з 32