Запуск бета-версії сайту!

Запуск бета-версії сайту!

Отже, як і було заплановано, сьогодні 10 вересня ми запустили бета-версію сайту. Вона доступна тільки для нашої ініціативної групи, або інших людей, які забажають допомогти нам на старті проекту.

Головна мета бета-версії — протестувати можливості платформи та наповнити сайт матеріалами, щоб на момент публічного запуску сайту 30 вересня він мав гарний і цілісний вигляд.

Поки що інтерфейс сайту на російській мові. Але до публічного запуску сайту я зроблю повний переклад, і сайт буде на українській. Просто на це потрібний час.

Сайт має в собі весь функціонал блого-соціальних мереж: ведення блогів, особисті повідомлення, створення груп і публікація матеріалів у них, рейтинги і т.д. Пізніше додамо розділ «Оголошення». Форуму поки що не буде, але він можливо з'явиться до кінця року. Це пов'язано з технічними моментами. Також є інші цікаві можливості.

Для початку прошу всіх зареєструватися на сайті. Завантажити свої аватари та заповнити сторінки свого профілю. При реєстрації можна використовувати також кирилічні імена або з двох і більше слів (через пробіл).

Також можна вже публікувати пости в особистих блогах. Якщо Ви би хотіли зосередитись на якісь одній тематиці, можете створити групу і публікувати матеріали туди. Але при створенні груп прошу гарно їх оформляти. Картинка + опис.

Перша сторінка сайту поки що пуста, але по мірі наповнення матеріалом, вона набуде свого вигляду.

Поки що прошу не завантажувати картинки розміром більші як 250x250 px.

При створенні публікації буде поле, де пропонуватиметься вибрати або створити нову папку. Ці папки, це такі собі категорії, по яким сортуються ваші матеріали при відображенні на сторінці вашого профілю. Це допоможе Вам в майбутньому легше орієнтуватися і знаходити потрібні Вам публікації. Проте, якщо не вбачаєте для себе потреби в такому функціоналі, можете просто залишати це поле незаповненим.

Запитання, які виникатимуть, прошу задавати у групі технічної підтримки.

Приємного всім користування сайтом!

0
219
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!