Про подальший розвиток сайту

Про подальший розвиток сайту

Шановні користувачі сайту Світоч.in.ua!

На сьогодні ми вже маємо повнофункціональний сайт зі всіма можливостями соціальної мережі та зручної публікації матеріалів. На мою думку, в технічному плані, він вийшов навіть кращим, ніж я планував на початку. І значно переважає по функціоналу та зручності інші сайти подібної тематики.

Тому перший етап створення сайту можна вважати завершеним. Для подальшого руху вперед нам потрібна більша кількість користувачів.

Попри широкий функціонал соціальної мережі наш проект в першу чергу є контентним, тобто основним його призначенням є публікація та поширення корисної інформації, яка стосується тематики сайту.

Зважаючи на тип нашого сайту, основним джерелом нових користувачів повинні бути пошукові системи (Google, Yandex та ін.). При пошуку інформації на тему саморозвитку та духовного росту люди повинні потрапляти саме на наш ресурс. Знайшовши потрібну інформацію та побачивши, що на нашому сайті багато інших користувачів, які мають такі ж інтереси, люди будуть реєструватися та приєднуватися до спілкування.

Як показує досвід подібних контентних проектів, кількість користувачів, які потрапили на сайт з пошукових систем може становити більше 70 відсотків.

Для того, щоб так відбувалось, у нас повинна бути велика кількість унікального контенту, тобто такого, який більше ніде не опублікований в Інтернеті. Саме такі публікації найбільше люблять пошукові системи і саме вони приводять найбільше людей.

Проте створення цікавих статей потребує певної кількості часу та енергії. І тому далеко не всі користувачі люблять цим займатися.

Іншим потужним способом збільшення унікального контенту на сайті — є коментарі користувачів. Вони пишуться досить легко, оскільки диктуються думками та емоціями, які виникли при прочитанні публікацій чи коментарів інших користувачів.

Тому для нашого сайту також важливі перепублікації та переклад цікавих матеріалів, які взяті з інших сайтів. Найцікавіші з них можуть викликати активні обговорення, що як згадувалось раніше, є джерелом унікального контенту. Який в свою чергу буде приводити до нас користувачів з пошукових систем.

Виходячи з цього, на даному етапі, нам важливо з'ясувати, публікації на яку саме тематику є найцікавішими для Вас, тобто такими, які хочеться коментувати та обговорювати кожного дня.

Звичайно, в кожного різні смаки та погляди, але загальну картину ми можемо намалювати.

Тому прошу в коментарях висловити думки з цього приводу!

0
246
RSS
Мене цікавить мабуть аж надто багато тем. Я їх і сформулювати толком не можу. Але спробую. Отже це: психологія саморозвитку, конфліктологія, експериментальна педагогіка, екотехнології, здоровий спосіб життя, нетрадиційна медицина, футурологія, новини науки, філософські роздуми, езотерика. Одним словом це можна описати як все те, що може хоч якось допомогти наблизити «Світле майбутнє».
P.S. А можна додати кнопку для вибору смайликів у коментарях?
08:45
P.S. А можна додати кнопку для вибору смайликів у коментарях?


Можна. Правда я ще думаю чи робити це зараз чи почекати до січня коли можливо вийде нова версія платформи на якій створений сайт. Просто всі доробки, які виходять за межі функціоналу нинішньої платформи, можуть «відвалитися» при оновленні на нову версію. Тому можливо краще просто зачекати ще 3 місяці, а потім уже у відповідності з функціоналом нової системи допилювати нові функції. Тим більше в новій системі мають бути деякі нововведення «з коробки».
ОК. До січня я ще можу потерпіти.
У мене питання. А можна зробити так, щоб картинку для привернення уваги не треба було скачувати на свій комп, а потім закачувати на сайт, а просто вставляти посилання на неї?
16:55
На разі це не можна зробити. Хіба що в новій версії платформи, на якій створений сайт, буде реалізована ця можливість.