Розширюємо функціонал. Форум. Обговорення.

Група розвитку сайту.

Розширюємо функціонал. Форум. Обговорення.

На нашому сайті вже є можливість створення різних типів контенту використовуючи при цьому різні форми, які найкраще підходять для того чи іншого випадку. Проте за проханням користувачів хотів би розглянути ще можливість додати на сайт форум.

Чим форум відрізняється від інших типів контенту? В першу чергу — легкою можливістю створення нових тем для обговорення.

Створюючи будь-який інший тип публікації користувачу потрібно написати, переопублікувати або ж перекласти якийсь матеріал. Це займає певний час і потребує глибшого занурення в тему. В той же час Форум — це спосіб спілкування, який дає можливість розпочати обговорення з однієї фрази, одного запитання. А це може значно підняти активність на нашому сайті.

Проте, на жаль, базова комплектація платформи, на якій створено цей сайт, на даний момент, не має форуму.

Тому є 3 варіанти додавання форуму до нашого сайту:

1. Зачекати доки розробники програмної платформи випустять офіційний додаток форуму, який швидше за все буде безкоштовним. Проте, за повідомленнями розробників, з'явиться він не швидше кінця весни — початку літа 2016 року.

2. За допомогою вбудованих можливостей системи створити новий тип контенту, який буде схожий на форум. І назвати його, наприклад, «Обговорення».

Головна сторінка цього типу контенту буде мати вигляд як, наприклад, зараз має розділ «Цитати». Тобто перелік назв публікацій, які в даному випадку будуть «темами форуму», а коментарі до цих публікацій будуть аналогом повідомлень форуму.

Також на головній сторінці цього типу контенту буде перелік категорій, так як це зараз зроблено на сторінці «Блогів». Ці категорії і будуть «Розділами форуму».

Получиться, звичайно, не повноцінний форум, але головна його ідея буде відтворена.

3. Купити платний компонент форуму для системи, на якій створений сайт. В такому разі це буде повноцінний форум з дуже широким функціоналом, який постійно збільшується. Також буде можливість створювати на форумі опитування. Цей компонент створила досить серйозна компанія, тому не повинно бути проблем з його функціонуванням та оновленнями. Вартість приблизно — 475 грн. Детальніше прочитати про його можливості можна тут.

Якщо ми оберемо третій варіант, тоді ця сума повинна бути зібрана за рахунок пожертв користувачів, які бажають підтримати розвиток нашого сайту.

Прошу висловлювати думки щодо форуму!

0
249
RSS
11:31
Тільки що глибше протестував функціонал базової платформи і можу сказати, що майже весь функціонал форуму можна відтворити не встановлюючи окремі модулі форуму. А багато того функціоналу, який йде в платному модулі є зайвим для нашого випадку. Та й сайт, на якому встановлено менше модулів — легше підтримувати. Тому спробую реалізувати аналог форуму вручну.
Для мене особисто, форум не дуже потрібний. Я ними рідко користуюся. Думаю, вистачить і формату «Цитати», щоб якесь питання задати. Хіба що решті учасників потрібно таку функцію зробити.
12:10
Ну, тип матеріалу «Цитати» створений тільки для додавання цитат :) Я думаю, що тип контенту, який у нас буде аналогом форуму, стане найпопулярнішим, через те, що в ньому можна дуже легко починати розмову на тему, яка цікавить.