Оновлення програмного забезпечення сайту та дещо про плани на майбутнє

Група розвитку сайту.

Оновлення програмного забезпечення сайту та дещо про плани на майбутнє

11 лютого оновив програмне забезпечення сайту. Зміни переважно стосуються удосконалення адміністративної частини і залишаться для звичайних користувачів непомітними.

Проте якщо після оновлення сайту ви натрапите на якісь помилки в його роботі, будь ласка повідомте про це мене!

Декілька слів про плани щодо розвитку сайту.

На жаль, не вдається збільшити кількість відвідувачів, які потрапляють до нас через пошукові системи. Я думаю, що головна причина — це мала кількість людей, які цікавляться темами нашого сайту. Тому що сайт індексується добре. Наприклад, кожного дня до нас потрапляють люди з Google, які вводять пошуковий запит «Християнські вірші» (Є в нас така одна публікація). Але це не зовсім наша аудиторія, тому навряд чи ці люди довго залишаються на сайті.

Якщо хочемо збільшити кількість людей на сайті, для того щоб зробити спілкування цікавішим та динамічнішим, прийдеться шукати інші шляхи просування.

В мене є певні думки щодо цього, але перед тим як щось пробувати планую змінити дизайн сайту, щоб зробити його цікавішим та оригінальнішим. Також треба буде чіткіше визначитися щодо позиціонування сайту, тобто як ми маємо представляти сайт в очах інших людей, або з чим його асоціювати.

За це все візьмусь десь з середини березня. До того, разом із однодумцями, буду зайнятий створенням подібного проекту, але тематики IT. А поки що просто приємно спілкуємося тут та ділимося цікавими матеріалами!

0
314
RSS
22:12
+1
Вітаємо панів Анатолія Висоту та Тимура Литовченка з тим, що так гарно влилися в спілкування на нашому сайті. Для нас зараз дуже важливий кожен новий користувач, кожна нова авторська публікація, кожен змістовний коментар. Хоча у нас на даний момент спілкування на сайті можливо не таке активне, як на сайтах з великою кількістю відвідувачів, проте я впевнений в хорошому майбутньому нашого проекту, тому що у нас правильна основа.

Ми не можемо, так як деякі проекти, залучати до розробки та розвитку сайту спеціалістів на платній основі, оскільки наш проект некомерційний. Тому час, який можу приділяти Світочу, як його розробник, є досить обмеженим. Проте ми нікуди не спішимо. Для всього свій час.

Відверто кажучи, я побоююсь «забалаболити» інших відвідувачів. Недарма ж бо Ігор Губерман сказав (цитата мовою оригінала):
Всегда еврей легко везде заметен,
Еврея слышно сразу от порога,
Евреев очень мало на планете,
Но каждого еврея — очень много.

Отож я й не хочу, аби мене було забагато на Світочі! Бо мені кілька разів дипломатично натякали, що мої коментарі на НО надто розлогі й тягнуть на статті. Що завершилося видаленням (((
Але якщо є що сказати — я й кажу… я такий (((
23:04
+1
Якщо будете свої розлогі коментарі перетворювати на статті, то це буде просто чудово! Для нашого сайту унікальний авторський контент дуже цінний і завжди вітається.

Тому навіть якщо майже всі коментарі та публікації будуть Вашими, можете «балакати» у нас скільки душа забажає
23:24
+1
За згодою користувачів сайту на сторінку «Про сайт» додана інформація про те, що тепер можна публікувати авторські статті на будь-які теми.

Загальна концепція та тематика сайту при цьому абсолютно не міняється. Світоч залишається тематичним проектом, який присвячений саморозвитку та духовним пошукам. І більша частина публікацій на сайті буде стосуватися саме цих тем. Проте тепер користувачі отримали можливість публікувати матеріали свого авторства на будь-яку тематику, якщо бажають обговорити їх зі спільнотою саме нашого сайту. На даному етапі розвитку нашого проекту для нас важливий будь-який унікальний контент.
Прекрасно!
16:27
+3
Додав автоматичне вирівнювання публікацій по ширині. Тепер немає необхідності це робити вручну кожного разу.
20:41
+2
Дещо виправив в налаштуваннях сайту, тепер тексти з Word повинні напряму добре вставлятися. Без пустих рядків і злиття слів. Якщо помітите ще якісь незручності при вставлянні в редактор тексту напряму з Word або інших сайтів, обов’язково повідомте.
20:45
+2
Наступного тижня займусь переробкою дизайну сайту. Після того як буде готовий, покажу свій варіант. Ви оціните і запропонуєте зміни, або розповісте про своє бачення, яким він має бути. Зробимо так щоб усім подобалося (наскільки це буде можливо).
16:00
+2
Шановні користувачі!

Якщо маєте багато контактів в соціальних мережах, будь-ласка діліться там цікавими публікаціями нашого сайту. Найзручніше це робити через кнопки, які йдуть в кінці кожної публікації на нашому сайті.

Із соціальних мереж інколи приходить багато читачів до нас, тому прошу активно використовувати цей інструмент.
Звісно!
13:39
+2
Увага! У зв’язку з труднощами, які виникли з автоматичним вибором картинки при поширенні наших публікацій по соціальних мережах, було дещо змінено в налаштуваннях сайту. Тепер всі картинки, які при створенні публікації завантажуються користувачами в полі «Зображення для привернення уваги» будуть автоматично ставати квадратними шляхом обрізання країв. Тому якщо важливо, щоб зображення, яке там завантажуєте не було обрізане, вставляйте його в самій публікації, а сюди іншу картинку.
Я вже помітив це, коли робив вчора «книжкову» публікацію:
«Орлі, син Орлика»
Довелось картинку з прямокутною книжкою «розігнати на квардатик» по горизонталі. Нічого складного, все елементарно!
14:25
Елементарно, але деякі люди можуть боятися користуватися графічними програмами. Тому їм простіше просто завантажити важливу картинку без змін в тіло публікації
Як каже моя мама, «очі бояться, руки роблять!» ©
23:37
+2
У зв’язку зі зростанням кількості відвідувачів сайту та зі збільшенням навантаження я увімкнув кешування. Це технологія, яка дозволяє пришвидшити завантаження сторінок. Проте могли появитися деякі проблеми. Якщо хтось помітить якісь помилки в роботі сайту, або неправильне відображення інформації, прошу мені повідомити.