Оновлення сайту, таблиці, аватари

Група розвитку сайту.

Оновлення сайту, таблиці, аватари

Сьогодні, 9 травня,на сайті оновлено програмне забезпечення і додано кілька цікавих функцій:

Таблиці

При створенні публікацій тепер можна додавати та редагувати таблиці.

Для створення таблиці потрібно клікнути по відповідній кнопці в редакторі. Для редагування існуючої таблиці потрібно поставити курсор всередині таблиці та натиснути на кнопку “Таблиця”

Імпорт зображень

При додаванні головного зображення публікації (картинки для привернення уваги) раніше приходилось завантажувати картинку з іншого сайту на свій комп’ютер і тільки після цього додавати її до публікації. Тепер усе простіше. З’явилася кнопка “Додати за посиланням”.

Достатньо натиснути на неї та вставити пряму адресу картинки. Система сама завантажить це зображення з іншого сайту та вставить в публікацію.

Щоб скопіювати адресу зображення з іншого сайту потрібно клікнути по потрібній картинці правою кнопкою миші і в випадаючому меню вибрати “Копіювати адресу зображення”.

Аватари

Для користувачів, які ще не завантажили картинку для аватару, тепер буде відображатися зображення з першою буквою імені користувача та випадковим кольором.

Цей автоматичний аватар можна буде в будь-який момент поміняти на свій. Зробити це можна через редагування профілю користувача.

Протягом найближчих двох місяців планую:

— створити підписку на останні публікації сайту

— доробити дизайн сайту

— пришвидшити завантаження сторінок, щоб покращити ранжування сайту в пошукових системах

— додати вивід списку схожих публікацій на сторінки матеріалів

Якщо після цього оновлення ПЗ сайту натрапите на якісь помилки в його роботі, будь ласка, негайно повідомте мене про це!


PS. Коли увімкнув нову функцію виводу випадкових аватарів був вражений побаченим у віджеті «Нові користувачі»

Тільки додам, що в англійській слово «as» перекладається «як, подібно, згідно», а буквою G інколи позначають Бога (God).

0
261
RSS
Класні оновлення! Дякую!!!
Тільки чомусь у себе їх не бачу…
09:04
+2
Можливо треба почистити кеш браузера. Ctrl+shift+delete і поставте галочку для «Кеш». Або просто зачекати день, і кеш сам оновиться.
Браузер не чистив, але нарешті щойно побачив оновлення!
Заради експерименту спробував видалити свою аватарку, щоб дізнатися, на якому тлі опиниться моя літера «Т». Виявляється, на сірому:

Нєєєє, негарно! Категорично погано!!!
Хай буде аватарка.
Можливо, інша…
Зараз подумаю.
23:36
Нєєєє, негарно! Категорично погано!!!

А Ви який колір хотіли?
Я хотів подивитись, який вийде! Простий експеримент. Адже за визначенням колір надається випадковий…
23:55
Пропоную трохи розвинути наш розділ "Обговорення", який зараз пустує і додати там категорію «Неформат», де можна буде обговорювати будь-які теми, які не стосуються тематики сайту і які є бажання обговорити з користувачами сайту.

Нагадаю, що розділ «Обговорення» є таким собі аналогом форуму де теми для обговорень відкриваються коротким запитанням чи пропозицією, і він не містить великих публікацій, тому загальна тематика сайту не порушиться.
Дякую за роботу.
посилання на картинку не спрацьовує.
22:43
+1
Зараз на сайті проводяться технічні роботи, тому багато внутрішніх посилань не працює. Але створенню нових публікацій і коментарів це не заважає.