Продовжуємо розвиватись. “Світоч” стає надійнішим.

Група розвитку сайту.

Продовжуємо розвиватись. “Світоч” стає надійнішим.

На нашому сайті вчора було встановлено і налаштовано безпечний протокол передачі даних (https). Це значить, що вся інформація, якою обмінюється користувач з сайтом, тепер буде передаватись у шифрованому вигляді. Тому при використанні публічних мереж (наприклад, wi-fi в кафе чи готелі), можна не боятися, що віруси або хтось інший поцуплять пароль чи ще якусь інформацію.

Тут мова йде про те, що інформація, яка вами відсилається на наш сайт буде недоступною для посередників, наприклад, для вірусів або людей, які мають доступ до роутера, що роздає wi-fi. Але на власних комп’ютерах чи мобільних пристроях мусите самі слідкувати за безпекою і відсутністю шкідливого ПЗ.

Також віднедавна сайти, які працюють по захищеному з’єднанні вище видаються в результатах пошуку в Google. Для нас це теж важливо, оскільки потрібно збільшувати кількість людей, які приходять з пошукових систем.

У зв’язку з цим переходом протягом вчорашнього дня були певні проблеми в роботі сайту, проте, схоже зараз все добре. У випадку, якщо натрапите десь на непрацюючі посилання або ще якісь помилки, прошу негайно мене повідомити.

Єдиний негативний момент в тому, що зараз неправильно працює захоплення картинки при поширенні публікацій через соціальні мережі. Але скоро це має бути виправлено.

Далі буду працювати над пришвидшенням роботи сайту, оскільки це теж один з важливих факторів, який враховують пошукові системи при оцінці сайтів.

0
261
RSS
18:15
+1
Схоже, що проблема з додаванням публікацій та коментарів і також з авторизацією на сайті, яка виникла після переходу на безпечний протокол https, і проявлялась тільки в Firefox, вирішилась сама собою після останнього оновлення цього браузера.

Прошу пана Тимура, яким є фанатом Фаєрфокса , це підтвердити або спростувати. Попередньо прошу перевірити вашу версію браузера. Повинна бути 47.0. Тепер браузери оновлюються автоматично, тому ніяких додаткових дій не потрібно робити.

Для того, щоб перевірити версію Firefox потрібно натиснути клавішу Alt якщо верхнє меню не відображається за-замовчуванням, і далі перейти «Довідка» — «Про Firefox».

Нагадаю, проблема проявлялась, якщо перед додаванням публікацій чи коментарів поточна сторінка була відкрита більше 10 хв і користувач не здійснював інших переходів по сайті. Те ж саме стосувалося і авторизації на сайті (входу у свій акаунт).
Угу… Версію перевірив — 47.0

Але… все залежить від того, коли Файрфокс оновлювався! Бо ще вчора ввечері (1 добу тому) у мене камент ще завис…

Тому якщо версія Файрфоксу з'явилася сьогодні вранці — я ще не перевіряв. Якщо ще вчора — то як мертвому припарки… Не знаю, що сказати.
Нюууу… Принаймні зараз мій попередній камент вже не зависав, хоча писався хвилин 5. А далі… Будемо живі — побачимо!
21:23
+1
Наскільки я розумію, оновлювався в усіх вчора-сьогодні. Раніше можна було легко відтворити ці помилки, а зараз вже вони не проявляються при тих самих умовах.
Ура!!! Більше таки не підвисає — нарешті дістав нагоду перевірити!!!
21:22
+2
Отже, після переходу сайту на безпечний протокол передачі даних (https) залишається проблема поширення публікацій в соціальних мережах. А саме — неправильне захоплення картинок. На жаль розробник модуля сайту, через який надається цей функціонал, зараз немає часу вирішити дану проблему, то зробить це пізніше.

Але щоб все таки була можливість на нашому сайті поширювати публікації в соц. мережах, я тимчасово додатково до безпечного протоколу (https) увімкнув можливість користуватися і звичайним протоколом передачі даних.

Отже, якщо Ви хочете поширити якусь публікацію в соц.мережах, Вам потрібно подивитися в браузері на поле адреси сайту. Якщо вона починається з https і видно зелений замочок, як на картинціпотрібно видалити на початку
https://
щоб залишилось як на наступній картинці:і натиснути Enter. Сторінка перевантажиться, але вже буде на звичайному протоколі. Тоді Ви без проблем зможете поширити публікацію, і як колись, буде захоплена правильна картинка, а саме та, яку Ви додаєте в полі «Картинка для привернення уваги» під час створення публікації.
Спробувала. Працює добре.
18:41
+1
Дана проблема вирішена. Тепер сайт знову працює тільки по безпечному протоколу. Картинки вибираються правильні при поширенні публікацій в соціальних мережах.

Також увімкнув для роботи сайту найновішу версію PHP 7. Якщо побачите якісь помилки, дайте знати.
21:23
+2
PS. З наступного тижня у мене має з’явитися значно більше часу, який я зможу присвятити розвитку Світоча. Тому попереду багато цікавого.
22:53
+2
Якщо хтось матиме цікаві матеріали прошу публікувати в розділі «Дописи в блогах» сьогодні-завтра, щоб я зміг протестувати роботу Підписки, яка скоро з’явиться на нашому сайті.
Дякую за роботу.