Підписка на інформацію про нові публікації

Група розвитку сайту.

Підписка на інформацію про нові публікації

Одним з найпопулярніших способів, який дозволяє користувачам сайту бути в курсі подій та швидко дізнаватися про нові публікації та обговорення — є розсилка інформації про нові матеріали сайту на електронні скриньки підписників.

Особливо такий спосіб зручний для гостей сайту, які ще не готові зареєструватися, проте зацікавилися сайтом і бажають відслідковувати нові матеріали на ньому.

Тому сьогодні у нас починає працювати розсилка інформації про нові матеріали сайту на електронні скриньки користувачів. Підписатися можна у відповідній формі, яка з’явилася на всіх сторінках сайту. Для цього потрібно ввести вашу електронну адресу, та підтвердити підписку перейшовши за посиланням, яке буде надіслане на Вашу поштову скриньку.

Кожного ранку підписникам приходитиме лист, який міститиме інформацію, про нові дописи в Блогах у формі скороченого варіанту публікацій. Щоб прочитати публікацію повністю, потрібно буде клікнути на її заголовок. Якщо нових дописів в блогах за останню добу не було, тоді лист не приходитиме.

Якщо ж Ви побачите, що листи з розсилкою Вам не приходять навіть при тому, що на сайті з’являються нові публікації, тоді перевірте, будь ласка, папку “Спам” вашої поштової скриньки. Якщо листи опиняються там потрібно адресу з якої вони приходять занести в Білий список та повідомити мене про цю проблему вказавши на якому поштовому сервісі знаходиться Ваш е-мейл.

P.S. Найближчим часом працюватиму над функціоналом виводу переліку схожих матеріалів на сторінках публікацій.

0
304
RSS
Дякую!
Зареєструвався. Але на пошту нічого мені не надійшло (((
12:12
+1
В папці «спам» точно нічого немає? При тестуванні реєструвався на скриньки gmail i ukr.net. Все було добре.
Вже нарешті доповзло на основну пошту. Ой, і повільно ж працює!!!
12:38
+1
Потрапило у папку «Вхідні»?
Коли я тестував то в мене моментально приходило (протягом 5 хвилин).