Блок "Схожі матеріали"

Група розвитку сайту.

Блок "Схожі матеріали"

Сьогодні на нашому сайті на сторінках публікацій з’явився блок “Схожі матеріали”.

Це зробить зручнішою навігацію по сайті та приверне увагу до матеріалів, які були опубліковані давніше, і тому залишилися без уваги нових користувачів. Також це нововведення повинно збільшити кількість часу, яку будуть проводити на сайті читачі.

Список схожих матеріалів можна побачити в кінці кожної публікації перед коментарями. Вибірка відбувається по тегам.

Дальше буду працювати над прискоренням сайту. Ще є багато незадіяних ресурсів, які дозволять це зробити. Після того подумаємо як просувати наш сайт в соціальних мережах.

0
278
RSS
Дуже добре!
А є якась статистика по кількості відвідувачів та їхній час блукання сайтом?
20:29
+1
Є. Але поки що в середньому не більше 100 унікальних відвідувачів в день. Тому ще не чіпляю лічильник на сайт. Не виходить залучати багато відвідувачів через пошукові системи. Важко сказати з чим це пов'язано. Можливо після пришвидшення сайту пошукові системи почнуть вище ранжувати наш сайт в результатах пошуку і ситуація зміниться. Хоча швидше за все люди просто рідко шукають в пошуковиках інформацію по нашій тематиці.

Але найбільше до нас відвідувачів приходило з соц. мереж, після того як наші користувачі поширювали там публікації. Тоді в окремі дні приходило по 400-900 відвідувачів в день. Тому нам треба буде активніше працювати з соц. мережами. Там наша основна аудиторія.

Щодо часу проведеного на сайті, то за останній місяць середній показник — більше 5 хвилин.
09:21
+2
Популярність сайту роблять автори і коментатори. Я у ФЕЙСБУЦІ часто посилаюся на СВІТОЧ. Наш сайт буде цікавішим, коли ми будемо тут спілкуватися між собою і зачіпати РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ. НО занепадає тому, що там панує імітація життя. Твої, Дзвінко, астрологічні статті цікаві, а найбільш цікавою виявилася та, де ти написала про а-конференцію. Прошу ще раз: напиши про свою подорож у Карпати!
Якраз дописую. На все часу не вистачає. А я ж ще обіцяла зробити свою версію ректифікації гороскопу Надії Савченеко.