Світочу 1 рік!

Група розвитку сайту.

Світочу 1 рік!

Сьогодні, 30 вересня, минув один рік від того дня, коли ми запустили цей сайт. У зв’язку з цим хотілось би підбити деякі підсумки.

Отже, що нам вдалось зробити за цей рік.

Ми створили велику і унікальну колекцію публікацій, які стосуються тематики сайту (саморозвитку, духовних пошуків, астрології та ін.). Причому авторами багатьох матеріалів є наші активні дописувачі. Також у нас дуже багато україномовних перекладів цікавих матеріалів, що є також важливим, оскільки наявність публікацій на рідній мові спрощує людям розуміння інколи складних тем.

Кілька разів ловив себе на думці, що якби не мав відношення до нашого сайту, а потрапив на нього випадково, то мінімум кілька днів провів би за ознайомленням з матеріалами, які в нас тут розміщені. Перед тим, як виникла ідея створити Світоч, аналогічного україномовного ресурсу не міг знайти. Тому і вважаю наш сайт унікальним в цьому плані.

Дякую всім хто в нас публікувався, робив переклади, коментував! Ваша робота дуже цінна, оскільки допомагає людям віднаходити шлях до справжньої Гармонії та робити світ кращим.

Також мені приємно, що активні дописувачі і коментатори нашого сайту почувають себе комфортно навіть не дивлячись на досить різні погляди, щодо деяких речей. А дискусії тільки допомагають повніше розкрити різні теми і дивитися на світ об’ємніше, притому не обмежуючи себе якоюсь однією релігією чи вченням.

Для цікавості наведу деяку статистику за рік існування нашого сайту:

— Нашими користувачами було опубліковано 297 дописів (в усіх розділах)
— із них 67 публікацій є авторськими
— Активність обговорень склала — 2706 коментарів.

Також протягом року на сайті вдалось реалізувати весь функціонал, який планувався на початку. Тому тепер у нас є всі можливості для зручного спілкування, легкого пошуку потрібного матеріалу та відслідковування нових публікацій. Це не говорячи про функціонал соціальної мережі, який був у нас закладений від самого початку.

Проте, на жаль, є і речі, які не вдалось реалізувати. Наприклад, не получилось значно збільшити кількість активних користувачів, які створюють публікації та беруть участь в обговореннях. Це в першу чергу пов’язано з тим, що ми майже не приділяли уваги просуванню Світоча. Крім тих випадків, коли деякі користувачі поширювали матеріали сайту в соціальних мережах, і цим в деякі дні збільшували відвідуваність сайту до 600-800 нових відвідувачів.

Тому наступний рік існування Світоча потрібно присвятити залученню нових активних користувачів. Для цього треба буде ближче попрацювати з соціальними мережами. Тому в планах створити там групи, щоб поширювати через них наші публікації та привертати увагу людей, у яких інтереси ідентичні з тематикою нашого сайту.

Крім того через деякий час додамо на Світоч можливість авторизуватися через соціальні мережі та інші відомі сервіси. Це зведе процес реєстрації на сайті буквально до одного кліку, що важливо для активних користувачів соціальних мереж, які звикли користуватися цим методом на інших відомих сайтах.

Свої думки та пропозиції прошу висловлювати в коментарях.

0
752
RSS
10:10
+2
Вітаю всіх!!!
Гарний тортик.
19:56
+4
А я гадав, що більше. Вже є серйозне товариство, серйозні публікації. Пригадую, як Олена К. з НО відговорювала Доброслава від марної затії. Казала, що підтримка сайту це такі труднощі. А в Доброслава таки вийшло! Нам би ще з 5 авторів. Коли є потреба у спілкуванні та плюс доброзичливість, то й успіх буде. В нас є своє гасло: ДО ГАРМОНІЇ — РАЗОМ! Хай же буде!
05:10
+2
Ще раз перечитав цей допис. І в 17 році сайт розвивається. Якщо на відомому сайті панує політика КРИСТАЛІЗАЦІЇ І ЗАМОРОЖУВАННЯ, наприклад, там вже попередили Зоріну, що їй краще перейти на СВІТОЧ, то у нас панує ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ. Цінуємо таку політику!
Все завдяки шановному Модератору
О! То скоро у нас буде ще один цікавий автор.