Ми в соціальних мережах, лічильники відвідувачів, пошук по сайту

Група розвитку сайту.

Ми в соціальних мережах, лічильники відвідувачів, пошук по сайту

Як і планувалось раніше, ми збільшуємо свою присутність в соціальних мережах для того, щоб мати можливість залучити більше нових відвідувачів на наш сайт.

Створено публічні сторінки Світоча на Facebook та Вконтактє та додано їхні віджети в сайдбарі нашого сайту. Тому прошу підписуватись і лайкати.

Прихильників нашого сайту також прошу активніше поширювати наші матеріали в соціальних мережах, за допомогою кнопок, які знаходяться в кінці кожної публікації, оскільки це є основним джерелом нових відвідувачів сайту.

Для прикладу, після того, як деякі наші користувачі поширювали в соціальних мережах таким чином публікації, які їм сподобалися, це приводило на сайт більше двох тисяч нових відвідувачів.

Також було додано лічильник відвідувачів. Побачити його можете в нижній частині сайдбару сайту. На лічильнику відображається кількість відвідувачів та кількість переглянутих ними сторінок за різні періоди. Побачити детальну статистику можна на сторінці http://www.liveinternet.ru/stat/svitoch.in.ua/

Крім того лічильники кількості переглядів тепер можна побачити на сторінці кожної публікації. Інформація буде відображатися з затримкою в кілька хвилин в зв'язку з тим, що на сайті працює кешування.

Так само як і у випадку з загальним лічильником, перегляди враховані тільки ті, які були після появи лічильників (тобто після 30.10.2016).

В сайдбарі ще з’явився віджет від Google для зручного пошуку по сайту. Якщо Вас цікавлять публікації на якусь конкретну тематику, просто введіть пошуковий запит, і отримаєте в окремому вікні перелік релевантного матеріалу.

Дальше буду працювати над можливістю авторизації на сайті за допомогою соціальних мереж.

0
460
RSS
ОК!
06:26
+2
Лічильники — це зв'язок з реалом. Підтримую.
00:27
+2
Публікацію було доповнено інформацією про лічильники відвідувачів та віджет пошуку по сайту.
Це дуже добре!!!
06:09
+2
У цій статті лічильник відвідуваності цієї сторінки позначений значком, схожим на око, і коло нього стоїть цифра 6?
08:17
+1
вірно!
19:22
+2
Оскільки я переконався, що люди сюди заходять і наші публікації читають… і по Світочу нишпорять…

Посидів сьогодні над списком своїх публікацій (яких вже тут величезний віз і маленький возик на додачу). Повикидав звідки можна теги «людина» і «люди». Залишив їх по-мінімуму.
Через це тег «людина» в хмарі тегів опустився аж на 12-те місце!!!

Тепер на 1-ше місце висунулась «доля». Природно, аналоги публікацій добираються тепер за іншим словом.
20:36
+1
Дякую! Так дійсно краще.
Я от ще з кількістю та градацією тек не можу ніяк визначитися… От все думаю, розполовинити мені «Цікавинки» чи нехай так буде?! Бо надто велика кількість тек — це також не годиться, але й валити все до купи погано. Я ж бо намагаюся підходити до справи системно, посилатися принагідно на вже опубліковані матеріали й каменти. А для цього пошук по теках потрібно гранично полегшити…
19:34
+2
Ну і скажи, Тимуре, чи доходить число відвідувань сайту за добу за січень до 100?
Спитай про це Доброслава краще, бо я не знаю, чому на обраному ним лічильнику по 2 цифри в кожній графі?! І що означає верхня, а що — нижня?!

Лічильник (себто, його конкретна форма) обирається адміном — отож адміна і спитай!
Я, звісно, міг би припустити, що верхня цифра означає «з початку місяця», але що тоді означає «з початку місяця… на лінії», «з початку місяця… за 07 днів» тощо?! Немає тут сенсу… Отже, верхні цифри означають щось інше.
20:51
+2
Наведіть курсор на будь-яку цифру на лічильнику і побачите підказку.
Показана кількість переглядів (кількість відкритих сторінок сайту) і кількість унікальних відвідувачів за певні періоди часу.
Середнє число відвідувачів — десь 50 за добу.
06:04
+2
Мало. Давайте поставимо на 2017 р. вище планку: 100 відвідувань за добу.
Хочеш взяти приклад з НО?..