Чому інколи після збереження публікація виглядає не так як у вікні редактора?

Технічна підтримка користувачів.

Чому інколи після збереження публікація виглядає не так як у вікні редактора?

Ця інструкція також стосується запитань типу “Чому після збереження публікації зливаються деякі слова” та подібних.

Після того як Ви створили публікацію та натискаєте кнопку “Зберегти”, текст проходить додаткове фільтрування за допомогою Типографа. Він виправляє деякі поширені помилки в тексті та додатково захищає сайт від можливого зловмисного коду, видаляючи його. Тому після збереження публікація в деяких випадках може виглядати трохи по-іншому ніж під час її створення.

При копіюванні тексту з MS WORD та після збереження публікації часто виникає ефект при якому деякі слова зливаються. Тобто пропадає пробіл між ними. Це пов’язано з тим, що в Ворді використовується нестандартне форматування, яке при копіюванні тексту переноситься на сайт і не правильно розуміється Типографом.

Вирішення цієї проблеми та подібних дуже просте. Перед тим як публікувати текст з MS Word на Світочі, скопіюйте його в редактор на сайті https://html-cleaner.com/ Вставити текст потрібно за допомогою комбінації клавіш Ctrl+V в ліве поле що на зображенні нижче.


Після того повторно скопіюйте його з цього вікна та вставте в редактор на Світочі. Така дія очистить текст від неправильного форматування та вирішить проблему з неправильним відображенням публікації.

PS. Правильно очищати текст від зайвого форматування саме через https://html-cleaner.com/ або подібні сервіси. Якщо для цього використовувати звичайний “Блокнот” або подібні прості редактори, тоді видаляється забагато, і потім неправильними можуть бути переноси рядків.

0
810
RSS
Якщо для цього використовувати звичайний “Блокнот” або подібні прості редактори, тоді видаляється забагато, і потім неправильними можуть бути переноси рядків.

Справді, є такий ефект.

Ну, то я з'єдную рядки назад, як воно має бути… Принаймні мені це простіше обійтися програмами на моєму ноуті, ніж запускати додаткову програму через Інтернет і непокоїтися, виб'є у мене мережу чи не виб'є?! Мені вистачить і головняка з перекладачем.
15:03
+1
Посилання на цю інструкцію додано в розділі «Часті запитання» потрапити в який можна через головне меню сайту — пункт «Про нас» — «Часті запитання».
Слушно.
16:49
+1
Учуся. Дякую. Набираю: html-cleaner.com/, a мене питають: Можливо, ви мали на увазі: html-cleaner.com і що мені далі робити?
Погоджуватись
21:25
+1
Навіщо щось набирати? Просто клікніть по посиланню в інструкції щоб перейти на сторінку редактора.
Коли вчора вивішував на Світоч оповідання «Плагіатор», то спробував прогнати його через html-cleaner.com/. І-і-і… нічого доброго не вийшло! Себто, в праве вікно я вставив ВОРДівський текст, тоді в лівому вікні… всі абзаци злилися в один суцільний!!! Ото й усе…

Довелось виділяти весь текст знов-таки в правому вікні й копіювати його. Ну так, текст вставився нормально розбитим на абзаци і без злипання слів… Це бодай щось, згоден. Але ж інтервалів між абзацами немає…

А пробивати їх вручну в тексті на 3/4 авторського аркушу — це можна задовбатися!..


P.S. Ах, так: в ліве вікно ВОРДівський текст не вставлявся, хоч плач! Якось криво програма працює. Справа наліво. По-єврейськи…
15:11
+1
Текст потрібно вставити саме в ліве вікно і потім скопіювати з нього ж. А в якому смислі в ліве вікно вордівський текст не вставлявся?
В прямому!!!
От немає тут (при спробі скористатися лівим вікном) команди «Вставити» в меню!!! Тому й не виконується вона…


Натомість при спробі вставити текст в праве вікно така команда в меню з'являється:

16:32
+1
А якщо в лівому вікні вставляти текст через комбінацію клавіш Ctrl+V, то все добре?
Тоді добре.

Але все ж таки, чому воно отак криво працює? Чому тільки комбінація клавіш, а не кнопки мишки?..
Й навіщо тоді праве вікно, якщо ми користуємося тільки лівим?!
Спробував перезалити текст «Плагіатора», користуючись лівим вікном. Завдяки комбінації клавіш Ctrl+V це можливо. Але при спробі вставити текст, скопійований зі Світоча, назад на Світоч виявив, що редактор «порвав» рядки в довільних місцях. Все пошматував, як Тузик грілку!!! Довелося скасувати таку редактуру…

Він не шматує лише ВОРДівський текст — от в чім біда! Але коли я вчора заливав ВОРДівський текст, я зробив коректуру — повиправляв деякі обдруківки… Тепер робити це наново в облом. Вже наступним разом знатиму, що працює лише комбінація клавіш, але не мишка й не «рідне» меню програми «Клінер».
20:52
+2
Але при спробі вставити текст, скопійований зі Світоча, назад на Світоч виявив, що редактор «порвав» рядки в довільних місцях. Все пошматував, як Тузик грілку!!!

Виправив. Більше не має шматувати. Там після останніх оновлень сайту редактор став трохи по-іншому працювати, я повернув, щоб все було як раніше.
ОК!