Внески на підтримку роботи Світоча в 2017 році

Група розвитку сайту.

Внески на підтримку роботи Світоча в 2017 році

Активним користувачам нашого сайту пропоную зробити внески на підтримку роботи Світоча в 2017 році.

Нам потрібно оплатити хостинг (місце на сервері для розміщення сайту) та 2 доменні імені (svitoch.in.ua та світоч.in.ua). Вартість поточного тарифного плану хостингу — 324 грн (як і минулого року), вартість доменів — 96 грн. Тобто річні витрати будуть становити — 516 грн.

Свої внески можете перерахувати на гаманець Webmoney або картку Приватбанку. Сума на Ваш вибір. Номер карти чи гаманця скину особистим повідомленням.

Вся різниця між зібраною та необхідною сумою буде перерахована команді InstantCMS. Саме на їхньому чудовому програмному забезпеченні створений наш сайт. І ми зацікавлені в покращенні їхнього продукту, оскільки від цього великою мірою залежить і розвиток нашого сайту.

Наперед дякую всім хто відгукнувся!

0
438
RSS
Ні гаманця Webmoney, ані картки Приватбанку не маю. Всі подібні розрахунки я проводжу через картку дочки. Але вона й дружина категорично проти будь-яких моїх закупівель! Бо я ж із моєю пенсією на їхніх шиях сиджу… Якщо тільки хтось мені кошти перераховує — тоді інша річ.

Єдине, що можу — то це перекинути якісь кошти з мого телефону Lifecell на інший номер того ж оператора. Чи є така послуга на Kyivstar — не знаю… Але ж наш шановний Модератор не дав жодних своїх телефонів… Якби Ви вказали номер Lifecell (093, 063 чи якийсь ще) — я би туди скинув зі свого телефону…
01:40
+1
Пане Тимуре, Ви робите свій великий внесок в розвиток сайту своїми частими цікавими публікаціями, перекладами та дуже активним коментуванням. Тому дуже дякую, що Ви з нами! В такому випадку у фінансовому внеску від Вас немає потреби.
Краснo дякую!
14:11
+1
А я маю картку в ПБ. Зможу чимось допомогти.
01:47
Я Вам надіслав особистим повідомленням номер картки, на яку можна перерахувати гроші.
14:14
+2
516 гривень за рік! Це в 10 менше аніж витрачає НО за місяць. Точно волонтерська і чесна робота. Дякую, Доброславе.
Не хотів би базарити за НО… але раптом там більш напружений трафік?! Відвідувачів більше, ніж тут, на Світочі… Тож і сплачувати вони мусять більше?.. Ну, якщо не в 10 разів, то рази в 2-3… А може і в 10, хтозна?!
01:51
+1
Це 2 дуже різні сайти. І тут справа навіть не в кількості відвідувачів, оскільки в той день коли у нас було 1500 відвідувачів, можливості хостингу використовувались тільки на 15% максимум, а справа в технологіях, на яких створений сайт.
У них використовується нестандартний функціонал, який потребує постійної підтримки спеціаліста та потужного сервера. У нас з цим значно простіше. Тому така різниця у витратах.
Висновок: БУДЬТЕ ПР0СТІШИМИ!!!

І так — вони мусять закладати щомісячну оплату послуг цього спеціаліста в «ціну питання»…
17:46
+2
Друже, у НАС за РІК 516, а там за МІСЯЦЬ більше 5000. Отже ми економніші на два порядки!
ооооооо!!!

Я щось навіть підозрюю, якщо так… Але ну їх — не буду висловлюватись…
До якого числа треба переказати кошти?
01:52
+1
Може бути до середини січня. Це не горить
23:58
+1
Придумав ще один варіант! У Дзвінкої Сопілкарки телефонний оператр — Kyivstar. Тож я попрошу маму купити мені картку поповнення рахунку, наприклад, на 100 грн, повідомлю Сопілкарці її номер, щоб вона поповнила собі рахунок на цю суму. А Сопілкарка перерахує кошти Вам за себе і за мене разом! Чи годиться такий взаємозалік?
Дзвінко?..
Модератре?..
А ви залишитеся без коштів на рахунку.
У мами не виникне питань, навіщо мені картка поповнення рахунку. У дівчат також не виникне, що там мені мама купила. А кошти на рахунку у мене є.
Доброславе, подай номер картки ПБ.
Прочитав. Дякую.
16:42
+2
Дякую пану Анатолію Висоті.
01:38
+1
Завтра-післязавтра збираюсь оновлювати програмне забезпечення сайту, тому якщо Світоч стане недоступним на годину-дві, не дивуйтесь.
Дякую за попередження.
20:40
+1
Дякую Дзвінкій Сопілкарці та Тимуру Литовченку!

Тільки Дзвінкій Сопілкарці! Очевидно, вона від мого імені щось перерахувала також — бо я їй гроші ще не перекидав. Тож мені — хіба що авансом…

Ну, ми з нею вже якось розберемося…
Ну от, сьогодні питання з Дзвінкою Сопілкаркою з мого боку нарешті було закрито, тож тепер і я можу вже не авансом, а з чистою совістю шаркнути ніжкою, приймаючи подяку від Вас…

Тепер продовжимо наповнювати Світоч цікавими статтями…
13:04
+1
Дуже дякую Світлодару!
01:41
+1
Дякую всім, хто зробив внески на забезпечення роботи та розвиток Світоча в 2017 році. Додаткову інформацію розіслав особистими повідомленнями.