Авторизація через соціальні мережі

Група розвитку сайту.

Авторизація через соціальні мережі

Сьогодні на нашому сайті стала можливою авторизація через соціальні мережі.

Тепер поруч зі звичайним способом реєстрації на сайті, коли потрібно придумати логін і пароль, пройти капчу та підтвердити свій емейл, перейшовши за посиланням, стає доступною авторизація на сайті за допомогою пари кліків.

Кнопки соціальних мереж та інших відомих сервісів відображаються для не авторизованих гостей сайту на кожній сторінці в правому сайдбарі.

Новим користувачам потрібно тільки обрати через який сервіс вони бажають авторизуватися, натиснути відповідну кнопку та кнопку “ОК” в діалоговому вікні, яке відкриється, або заповнити деякі дані в разі необхідності. Після цього створиться обліковий запис нового користувача з його іменем та прізвищем, емейлом, та в більшості випадків підтягнеться зображення для аватара, яке використовується на сервісі через який авторизувались.

Причому всі дані передаються абсолютно безпечно, так як наш сайт не отримує інформацію про логін та пароль користувача на сервісі, через який робиться авторизація.

Такий спосіб авторизації (як аналог стандартної реєстрації) став популярним і використовується багатьма відомими сайтами.

В чому перевага такого способу авторизації для користувачів?

1. Не потрібно проходили повноцінну реєстрацію, придумувати логін і пароль, набирати капчу, підтверджувати емейл, завантажувати аватар. В більшості випадків достатнього зробити 2 кліки і Ви вже зареєстровані на сайті.

2. Підвищена безпека облікового запису. Багато сервісів типу Gmail, Yandex, Mail.ru та ін. надають можливість увімкнути дворівневу авторизацію для зареєстрованого у них облікового запису. Тобто кожного разу (або раз в 30 днів) при вході в обліковий запис, на телефон приходить СМС з додатковим кодом, що значно підвищує безпеку облікових записів.

А оскільки авторизуватися на нашому сайті тепер можна за допомогою одного з таких сервісів, то підвищений рівень безпеки відноситься і до облікового запису на нашому сайті.

Що робити якщо користувач зареєстрований звичайним способом, але хоче в подальшому авторизовуватись через соціальні мережі, або ж якщо користувач раніше авторизовувався через одну соціальну мережу а тепер хоче через іншу.

В “Профілі користувача” є віджет в якому можна прив’язувати соціальні мережі до свого облікового запису та видаляти їх звідти. Таким чином можна прив’язати кілька соціальних мереж (або сервісів) до одного облікового запису та авторизовуватись через будь-яку з них.

Якщо в когось будуть якісь запитання щодо користування цим способом авторизації або помітите якісь помилки в роботі цього функціоналу, прошу писати тут в коментарях.

0
841
RSS
01:51
+2
Є такий спосіб реєстрації. Хороша новація
Особливо корисною вона буде, зважаючи на наближення слов'янського Нового Року та перспективу нового очищення загальновідомого сайту від чужорідних елементів…
08:49
+2
Добре доповнення. Чекаємо на першого зареєстрованого таким чином на СВІТОЧІ.
У мене при редагуванні допису він виставився два рази. А видалити його я не можу. Як це виправити?
22:10
+1
Видалив зайвий.
Дякую.
06:36
+2
Першим зареєстрованим цим способом з моєї подачі став друг ПЕТРО БАЮН.
12:12
+1
А я вже давно свій тутешній профіль пов'язав з профілем на ФБ
20:22
+2
Чи зараз серед активних користувачів Світоча є такі, хто авторизується через соціальні мережі, а не через логін і пароль?
Я можу і так, і так — залежно від настрою _соромлюсь
Мене комп запам'тав, то він сам мене на сайт пускає
_соромлюсь
Всіх комп запам'ятовує. Але ж час від часу доводиться виходити зі Світоча…
На що виходити?
В лічку відповім…
02:59
+2
І мене пам'ятає. То заходжу без паролю.
01:29
+2
Завтра ввечері до 18 вересня буде вимкнена можливість реєстрації нових користувачів, а також можливість входу через соціальні мережі. Активно користуватись сайтом протягом цього часу зможуть тільки користувачі, які були зареєстровані раніше і авторизуються на сайті звичайним способом. Вибачаюсь за тимчасові незручності.
12:39
+2
Реєстрація на сайті та авторизація через соціальні мережі знову увімкнена.
12:40
+1
Якщо в когось виникли якісь запитання під час моєї двотижневої відсутності, можете написати приватним повідомленням.